Kuris kandidatas pats baisiausias?

Spėkite, kuris kandidatas į merus pats baisiausias? Jeigu atidžiai skaitote spaudą ir socialinius tinklus, atspėsite iš pirmo karto.

Blogas esu (jau atspėjote, kas tas baisuoklis) dėl kelių priežasčių. 

Pirmoji  ir pagrindinė priežastis – nepriklausau jokiai partijai, nedalyvauju žaidimuose „po kilimu“. Todėl neįmanoma manęs „paspausti“, nupirkti ar kitaip priversti žaisti pagal rajone priimtas taisykles. Tos žaidimo taisyklės paprastos: tylėk, balsuok  kaip pasakyta ir tu ar tavo bičiuliai gausite kokį nors užsakymą. Turiu galvą, rankas, todėl užsidirbu pragyvenimui pats, o tai labiausiai ir siutina valdančiuosius.

Antroji, bet ne mažiau svarbi, priežastis – esu per daug aktyvus. Nepameluosiu – per nepilną Tarybos nario kadenciją pasiūlymų pateikiau kelis kartus daugiau nei visi 24 Tarybos nariai kartu sudėjus. Pavydas – Lietuvos politikų genuose, o baisiausia (!) tai, kad bent dalį tų pasiūlymų tenka įgyvendinti. Žodžiu, balta varna, išsišokėlis, o tokius reikia mušti. Kuo skaudžiau ir garsiau, tuo geriau.

Kadangi baisių dalykų turi būti trys, tai trečioji priežastis – manimi pasitiki ir palaiko paprasti gyventojai. Ne todėl, kad esu gražus. Žmonės jaučia, kas atstovauja jų interesams ir žino, kad į skundus bus sureaguota. Operatyviai, jeigu kur nenuvalyta ar nenugreideriuota gatvė, nenupjauta žolė ar daugiabučio kieme žiojėja nepravažiuojama duobė ir t.t. Seniūnijos reaguoja (ačiū protingiems seniūnams), bet tai siutina tuos, kurie reikalus tvarko tik liežuviais.

Pagrindinis prizas teisingai atsakiusiems į mano klausimą: Radviliškio rajono meras – Gediminas Lipnevičius. Taip, ketinu jus tokiu būdu papirkti. Permainomis. Todėl iš karto prisipažįstu ir prisiduodu rinkimų stebėtojams, kurie sekioja mane, fotografuoja, filmuoja kiekvieną žingsnį ir rašo skundus ar grasina anoniminėmis žinutėmis.

Linkėdamas permainų – Gediminas Lipnevičius, nepriklausomas kandidatas į Radviliškio rajono merus. 

Politinė reklama bus apmokėta iš rinkimų kampanijos sąskaitos

Užs. Nr. 2021-20

Total
1
Dalinasi
Related Posts