„Kudirknaktis  2018“: vienkartinis pabandymas sukėlė priklausomybę

Išskirtinės ir ypatingos gegužės 25 dienos nekantriai laukė visa Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos bendruomenė: mokiniai, tėveliai, mokytojai .

Jau antrą kartą mokykla organizavo naktinį žygį, kuriame dalyvavo 430 žygeivių.. Šiemet jis buvo pavadintas „Kudirknaktis 2018“. Startą naktiniam žygiui kūno kultūros mokytojai Vygintas Juozapaitis ir Darius Kavaliauskas paskelbė neįprastai –  gražiai papuoštame mokyklos kiemelyje į dangų buvo paleisti fejerverkai. Nugriaudėjus audringam mokinių „Valio!“, prasidėjo ilgoka žygeivių kelionė.

Keliautojai, susipažinę su planu,  turėjo galimybę pasirinkti norimą trasą. Mažąją – 8 kilometrų – rinkosi mažiau patyrę žygeiviai, tačiau  dauguma mokinių, tėvelių ir mokytojų  ryžosi  nemenkam iššūkiui  – žingsniuoti  18 kilometrų žygio trasa.

Puikų vakarą mums dovanojo ponas Oras. Žygiuoti buvo linksma. Negąsdino net didžiuliai spiečiai uodų. Sutemus per laukus vingiuojantis vieškelis nušvito mažais ir įvairiaspalviais žiburėliais – apyrankėmis, kurios spindėjo ant kiekvieno žygeivio rankos.  Dauguma iš mūsų išbandėme keliavimą nakties migla apgaubtomis Arimaičių ežero pievomis, žvyruotais ir dulkes keliančiais takais ir keliukais. Grupelė mokytojų neatsispyrė pagundai įbristi į baltuojantį ramunių lauką ir smagiai jame pasivolioti. Džiaugėmės puikia galimybe išgirsti naktinių paukščių balsus ir savęs paklausti: „O kas gi čia taip nuostabiai čiulba?“.

Pusiaukelėje mūsų visų laukė aktyvių tėvų klubo nariai, kurie trasos dalyvius vaišino gardžia grikių koše ir karšta arbata. Nemenka košės porcija suteikė jėgų įveikti likusius kilometrus.

Pavargę, kvepiantys vasara alsuojančia naktimi, net keturi šimtai trisdešimt du žygio dalyviai sėkmingai pasiekė finišą. Visiems bendruomenės nariams, o taip pat ir kitų rajono mokyklų moksleiviams  buvo įteikti Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos naktinio žygio „Kudirknaktis 2018“ sertifikatai su disko metiko, Olimpinių žaidynių ir Pasaulio čempiono ir rekordininko, renginio globėjo Virgilijaus Aleknos parašu.

Puiku, kad naktiniame žygyje dalyvavo tiek daug mūsų mokyklos bendruomenės entuziastų. Nuostabu, kad žmonės smagiai ir  aktyviai praleido laisvalaikį. Mūsų renginio organizatorių tikslas – ne kilometrus skaičiuoti, o pabūti kartu. O jei kartą išėjai į naktinį žygį, suprasi: vienkartinis pabandymas sukelia priklausomybę. Tad iki kito susitikimo!

 

                      Progimnazijos informacija

.

Total
0
Dalinasi
Related Posts