Nauji konteineriai prie „Miškų ūkio“ pusmetį stovi nenaudojami

Prie „Miškų ūkio“ – mįslingi konteineriai

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakciją pasiekė Radviliškio miesto gyventojo laiškas: „Sveiki, turiu klausimą, ar galėtumėte pasidomėti, kam tuos naujus konteinerius pastatė „Miškų ūky“ – ar parodai, ar naudojimui, nes jau beveik metai jie uždaryti ir niekas neleidžia į juos mesti šiukšlių.” Ir iš tiesų – įdomu, kodėl nauji ir gražūs konteineriai prie „Miškų ūkio“, Šiaulių gatvėje, nuo rudens stovi užrakinti, o gyventojai su šiukšlėmis turi vaikščioti aplinkui. Apie tai užklausėme Radviliškio miesto seniūnijos.

Atsakymo teko palaukti. Paklausimas buvo persiųstas pagal kompetenciją Radviliškio rajono savivaldybei, o po to – ir VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centrui (ŠRATC). Projektų įgyvendinimo skyriaus inžinierius Algirdas Kryžius informavo, kad šioje atliekų surinkimo aikštelėje ne viskas baigta įrengti ir kol kas gyventojai turi naudotis senaisiais konteineriais. Cituojame:

„Atsakydami į Radviliškio miesto gyventojo pateiktą paklausimą, pažymime, kad antžeminių atliekų surinkimo konteinerių aikštelė (toliau – aikštelė) Šiaulių gatvėje, Radviliškio mieste (greta Valstybinių miškų urėdijos, Radviliškio regioninio padalinio teritorijos), skirta Šiaulių g. 27 daugiabučio namo gyventojams. Pagrindiniai aikštelės įrengimo darbai buvo atlikti 2021 m. spalio-lapkričio mėn., tačiau dėl žiemos periodu numatytos darbų atlikimo technologinės pertraukos, dalis būtinų ir privalomų aikštelės įrengimo atributų nebuvo įrengti (nuolatinės ir keičiamos informacijos stendai (lentelės). Neatlikus visų numatytų darbų, rangovas neturėjo teisės perduoti aikštelių užsakovui, o užsakovas neturėjo teisės jų priimti bei pradėti aikštelės eksploatavimą.

Informuojame, kad artimiausiu metu Radviliškio mieste, užbaigus analogiškų aikštelių įrengimą, bus suformuoti konteinerių aptarnavimo maršrutai bei paskelbta naujų aikštelių eksploatavimo pradžia.

Iki to momento gyventojai ir toliau privalo naudotis senaisiais atliekų surinkimo konteineriais, kurie yra arčiausiai jų gyvenamosios vietos.“

Taip ir liko neaišku, kodėl net pusę metų itin paprastas klausimas dėl šiukšlių konteinerių „užstrigo“ valdininkų kabinetuose, bet tikimės, kad bent po redakcijos pasidomėjimo radviliškiečiai konteineriais jau galės naudotis.

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts