Socialiniai tinklai

Kriminalai

Kriminalinė suvestinė

Avatar

Paskelbta

data

Smurtas

Radviliškio r., Palonų mstl., Palonų g., prie parduotuvės, 42 metų vyras sumušė 51 metų vyrą ir 47 metų jo žmoną bei 54 metų vyrą. Nukentėjusieji į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Radviliškyje, S. Daukanto g., namuose, neblaivus (2,94 prom.) 20 metų vaikinas pastūmė neblaivią (2,85 prom.) 42 metų motiną, kuri griūdama susitrenkė nugarą. Nukentėjusioji į gydymo įstaigą vykti atsisakė. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Radviliškyje, Laisvės al., namuose, neblaivus (2,11 prom.) 64 metų vyras kumščiu sudavė smūgį į galvą neblaiviai (1,57 prom.) 60 metų sugyventinei. Nukentėjusioji dėl kaukolės lūžimo gydoma ligoninėje. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Radviliškio r., Alksniupių k., namuose, neblaivus (1,43 prom.) 62 metų vyras sumušė neblaivią (2,09 prom.) 60 metų žmoną. Nukentėjusioji į medikus nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Radviliškio r., Kunigiškių k., neblaivi (2,20 prom.) 45 metų moteris sumušė neblaivų (1,20 prom.) 51 metų sugyventinį. Nukentėjusysis į gydymo įstaigą nesikreipė. Įtariamoji sulaikyta ir uždaryta į areštinę.

Radviliškio r., Maldžiūnų k., namuose 26 metų vyras sumušė neblaivų (2,43 prom.) 55 metų tėvą. Nukentėjusysis į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis ieškomas.

Vagystės

Radviliškyje, Žolynų g., gyvenanti 89 metų moteris po nepažįstamo vyro apsilankymo pasigedo kambaryje, ant spintelės, buvusios pilkos piniginės su 150 eurų įvairiomis kupiūromis.

Radviliškyje, Aušros a., neteisėtai pasinaudojus 56 metų moters banko mokėjimo kortele ir bankomatu, iš sąskaitos paimta ir pasisavinta 800 eurų.

Radviliškyje, Puškino g., atsukus įsukamą spyną iš 54 metų moters garažo pavogti: akumuliatorius, valties variklis, 8 meškerės su ritėmis, kuprinė. Turtinė žala – 1000 eurų.

Radviliškyje, Stiklo g., trys nepažįstami vyriškiai, atėmę galimybę priešintis, parvertė ant žemės 22 metų vaikiną ir pagrobė pilkos spalvos kuprinę, kurioje buvo įvairūs asmeniniai daiktai, dokumentai, pinigai. Turtinė žala – 755 eurai. Nukentėjusysis sužalojimų nepatyrė.

Šiaulėnų miestelyje, Dariaus ir Girėno g., iš namo kiemo pagrobtas baltos spalvos automobilis CITROEN BERLINGO, pagamintas 2002 m., kuriame buvo karvių melžimo įranga. Automobilis buvo nerakintas, užvedimo spynelėje palikti rakteliai. Turtinė žala – 2500 eurų. Automobilis ir jame esantis turtas rastas Šiaulėnų miestelyje.

Radviliškio r., Girvalakių k., iš gyvenamojo namo, priklausančio 35 metų vyrui, teritorijos buvo pavogta ąžuolinė bitės skulptūra, kuri buvo pakabinta grandinėmis ant geležinio rėmo prie įvažiavimo į namo teritorija.

Radviliškio r., Mankiškių k., iš negyvenamo namo kiemo pavogti 4 metaliniai traktoriaus galiniai ratai, aušinimo radiatorius, sankabos mechanizmas, hidraulinės sistemos išsiplėtimo bakas. Turtinė žala – 500 eurai.

Nesuvaldė automobilio

Radviliškio r., Pakalniškių k., kelyje Panevėžys-Šiauliai, neblaivus (2,39 prom.) 43 metų vyras vairuodamas automobilį VW GOLF, jo nesuvaldė, nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi. Automobilis nuvežtas į saugojimo aikštelę. Vairuotojas uždarytas į areštinę.

Vairavo neblaivus

Radviliškio r., Šaukoto mstl., Gomertos g., 63 metų vyras vairavo automobilį „Renault Megane“ neblaivus (2,08 prom.). Vairuotojas uždarytas į areštinę. Siautėja telefoniniai sukčiai Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., gyvenančiai 80 metų moteriai laidiniu telefonu paskambino moteris, kurą ji atpažino kaip savo buvusią bendradarbę, ir kuri paprašė už ją laiduoti bei paskolinti pinigų, nes yra su
laikyta policijoje, kadangi dėl jos kaltės įvyko eismo įvykis ir nukentėjo žmonės. Po pusvalandžio į namus atėjusiam nepažįstamam jaunuoliui moteris atidavė 200 eurų.

Radviliškyje, Daujočių g., gyvenančiai 69 metų moteriai stacionaraus ryšio telefonu paskambinęs vyras prisistatė kriminalinės policijos pareigūnu ir pareiškė, kad ji atsiskaičiusi padirbtu 20 eurų banknotu. Skambinusysis pranešė, kad pas moterį į namus atvyks kriminalinės policijos darbuotojas, kuris patikrins kitas jos turimas kupiūras ir surašys jos paaiškinimą. Atvykus nepažįstamam jaunuoliui, moteris jam atidavė 140 eurų.

Gaisrai ir kitos nelaimės 

Skėmių kaime, Beržų g. 5, degė individualus gyvenamasis namas. Atvykusi PGP nustatė, kad dega mūrinio gyvenamojo namo medinis balkonas antrame aukšte. Name gyvena dvi šeimos. Gaisro metu sudegė medinis balkonas, aprūko 2-o aukšto kambarių sienos, nudegė dalis medinės pavėsinės stogo, esančios prie namo.

Pakalniškių kaime, Rozalimo g. 25, degė apkalta skarda medinė rūkykla. Atvykusiai PGP išgelbėti rūkyklos nepavyko – ji sudegė.

Radviliškyje, Žaliosios g. degė daugiabutis gyvenamasis namas. Atvykusi PGP nustatė, kad dega butas trečiame aukšte. Bute buvo daug dūmų. Gaisro židinys – spintelė su vaiko drabužiais. Gaisro metu aprūko kambario sienos.

Radviliškio miesto parke 5 metų amžiaus mergaitė įkišo koją į dviračio rato stipinus ir negalėjo jos ištraukti. Atvykusi PGP dielektinėmis žirklėmis nukirpo dviračio rato stipinus ir išlaisvino mergaitės koją. Sąmoninga mergaitė buvo perduota medikams.

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Radviliškyje bute rastas lavonas

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 22 d. 12.47 val. Radviliškyje, Radvilų g., bute, rastas vyro, gimusio 1958 m., lavonas be išorinių sužalojimų.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Šiaulėnuose susimušė neblaivūs vyrai

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 2 d. 22.10 val. Radviliškio r., Šiaulėnų mstl., Sodų g., neblaivus (1,61 prom.) vyras, gimęs 1973 m., ir neblaivus (1,70 prom.) jo sūnus, gimęs 2001 m., bei sūnus, gimęs 2005 m., dėl sumušė neblaivius (1,94 prom.) vyrą, gimusį 1985 m., ir neblaivų (3,09 prom.) vyrą, gimusį 1983 m. Nukentėjusiuosius medikai apžiūrėjo įvykio vietoje, į gydymo įstaigą nevežė. Tėvas ir 2001 m. gimęs sūnus uždaryti į areštinę, kitas sūnus perduotas Radviliškio pagalbos šeimai centro socialinei darbuotojai.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi