Socialiniai tinklai

Kriminalai

Bandyta apvogti kavinę-barą

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 21 – ąją, apie 12 valandą nakties, buvo bandytą apvogti Radviliškio miete, Laisvės alėjoje, esantį kavinę – barą, priklausantį verslininkui G. Lipnevičiui.

Nusikaltimui buvo pasiruošta

Vagys nupjovė pastato išorėje esančius telekomunikacijų laidus, taip mėgindami sugadinti apsaugos signalizacijos sistemą, dar sugadino vaizdo stebėjimo kameras ir, masyviais akmenimis išdaužę langą, bandė patekti į vidų. Tačiau signalizacija suveikė ir vagys spruko nieko nepešę – be grobio. Operatyviai atvykusi saugos tarnyba bei policijos pareigūnai nustatė įsilaužimo atvejį. Nusikaltėliams pavyko pasprukti. Kadangi pastatas stebimas ne tik lauko, bet ir vidaus stebėjimo sistemomis, didelė tikimybė, kad nusikaltimas bus išaiškintas. Pasiteiravus verslininko bei visuomenininko G.Lipnevičiaus, ar tai nėra politikų ar rajono vadovų kerštas dėl jo vykdomos visuomeninės veiklos, atsakymas buvo trumpas: „Tikrai nemanau. Policija aš pasitikiu, tad viliuosi, kad pareigūnai greitai išsiaiškins šiuos asmenis ir viskas paaiškės“.

Žala nustatinėjama. Įvykis tiriamas.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Radviliškyje bute rastas lavonas

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 22 d. 12.47 val. Radviliškyje, Radvilų g., bute, rastas vyro, gimusio 1958 m., lavonas be išorinių sužalojimų.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Šiaulėnuose susimušė neblaivūs vyrai

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 2 d. 22.10 val. Radviliškio r., Šiaulėnų mstl., Sodų g., neblaivus (1,61 prom.) vyras, gimęs 1973 m., ir neblaivus (1,70 prom.) jo sūnus, gimęs 2001 m., bei sūnus, gimęs 2005 m., dėl sumušė neblaivius (1,94 prom.) vyrą, gimusį 1985 m., ir neblaivų (3,09 prom.) vyrą, gimusį 1983 m. Nukentėjusiuosius medikai apžiūrėjo įvykio vietoje, į gydymo įstaigą nevežė. Tėvas ir 2001 m. gimęs sūnus uždaryti į areštinę, kitas sūnus perduotas Radviliškio pagalbos šeimai centro socialinei darbuotojai.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi