Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Korumpuotos ir nekompetetingos mokytojos laiškas

Avatar

Paskelbta

data

Esu korumpuota, nekompetentinga ir galimai prastai dirbanti mokytoja. Kada man (ir kitiems tokiems pat nekompetentingiems mokytojams) pridės tiek, kiek prokurorams mostelėjo?


Žaviuosi Skvernelių Saulium. Šaunuolis. Nepamiršo, po kokiu munduru karjerą pradėjo, o bet tačiau smulkmenėlę mažą patogiai pamiršo: teisėsauga, teisėtvarka ar tik ne teisingumu pirmiausiai rūpintis turėtų?

O va čia atmintis Sauliuko ir šlubuot ima, nes mokytojams dar prieš rugsėjo pirmą pirštu grūmojo, nu nu nu darė beigi aiškino: prastai dirbat, kur rezultatai? Bus rezultatai, bus ir algos, o dabar šiš į kabinetus… tačiau vos tik kalba pasisuko apie uniformos draugus, situacija kitokiais FLOMASTERIAIS imama piešt: ,,Iš nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko išgirdome, kad lig šiol prokurorai dirbo… blogai, negynė viešojo intereso, leido klestėti korupcijai. Supraskite, tik didesnės algos motyvuos prokurorus geriau dirbti“ (Jurgis Razma, Seimo narys. ,,Savaitė“, 2018-01-04) ir tik šnar šnar biudžeto kišenėse, pinigų šventam reikalui radosi: ,, Apygardos vyriausiojo prokuroro pareiginė alga turėtų didėti nuo 1918 iki 2534 eurų, eilinio prokuroro – nuo 1239 eurų iki 1834 eurų per mėnesį neatskaičius mokesčių. Prieš šių sumų dar bus pridedami priedai už stažą, kitokios priemokos“ (www.diena.lt  ,,Dovana prokurorams: algos didės šimtais eurų“ (2017-12-19)). Vo tep. Davė ir drėbtelėjo – idant korumpuotais nebūtų beigi geriau dirbt pradėtų…

Kas belieka? Žiopčiot iš susižavėjimo: medikai kaip iš skęstančio laivo  bėga, dažnas mokytojas apie lagamino krovimą irgi galvoja, matyt, visi per MAŽAI BLOGAI dirba, kad šitiekos algą kas nors pakeltų… patys kalti – reikia kelt korupcijos lygį tiek, kaip prokurorai sugebėjo, algos tadum  irgi tiek pat gaus.
Jei rimčiau šiek tiek – esu už adekvačius atlyginimus tiek teisėsaugai, tiek medikams, kad tikrai pagaliau išgyvendinta būtų kyšininkavimo tradicija, bet tikrai nesuprantu ir nenoriu suprast akivaizdžiai veidmainiškų valdžios personų elgesio.

Iškreiptų veidrodžių karalystė, dvigubų standartų respublika – Lietuva vadinas.

Pavydžiu policijai. Nuoširdžiai pavydžiu – nepamiršo savų premjeras. Ir laukiu: mažu kada duos Dievas ir į švietimo ir mokslo ministerijos kėdę atsisės mokytojas, atmintimi nesiskundžiąs… bet nuojauta kužda: ,,kai akmenys paplentėm kauks, ir sužaliuos lazda“…

Danguolė

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rajono aktualijos

Reikalinga pagalbinė darbininkė

Avatar

Paskelbta

data

Reikalinga pagalbinė darbininkė namo ir aplinkos tvarkymui Radviliškyje (1 kartą per savaitę)  Tel. 8 682 3718

Skaityti daugiau

Rajono aktualijos

Radviliškyje sulaikytas vairuotojas, galimai disponavęs narkotinėmis medžiagomis

Avatar

Paskelbta

data

2020-03-20 apie 17:30 val. Radviliškyje Maironio g., policijos pareigūnams sustabdžius ir patikrinus automobilio BMW 530 dokumentus, vairuotojo gim. 1991 m. buvo paprašyta išlipti iš automobilio. Vyras išlipdamas iš automobilio, iš striukės kišenės išmetė permatomą, plastikinį paketėlį su galimai narkotine medžiaga. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019