Konkurso „Sveikiausias pedagogas 2019“ nugalėtojos

Nuo rugsėjo 9 d. iki spalio 13 d. Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras buvo paskelbęs konkursą „Sveikiausias pedagogas 2019“. Kandidatą į konkursą turėjo galimybę siūlyti visos rajono ugdymo įstaigų bendruomenės.

Žmogaus elgesys gali būti pagrindinė sveikatos problemų priežastis, bet taip pat gali būti ir pagrindinis jų sprendimo būdas: pakeisdamas savo elgesį žmogus gali išspręsti daugelį sveikatos problemų ir neleisti kilti naujoms. Pastebėta, kad savo sveikata ir ligų profilaktika besirūpinantys žmonės dažnai tampa pavyzdžiu aplinkiniams, sulaukia net ir pasekėjų, kurie susižavi, matydami energingą ir sveiką draugą, kolegą.

Radviliškio Vaižganto progimnazijos bendruomenė, palaikydama sveikatos biuro iniciatyvą, išrinkti sveikiausią pedagogą, pasiūlė savo kandidates.

Biuro darbuotojai atminimo dovanėlėmis bei padėkomis paskatino šias nominantes:

Radviliškio Vaižganto progimnazijos geografijos mokytoją – Nataliją Valčiukienę.

Ši mokytoja labiau už viską myli gamtą, gryną orą, ilgus pasivaikščiojimus gryname ore, kasdien važiuoja dviračiu. Pedagogė sveikai maitinasi, savo pavyzdžiu skleidžia sveiko gyvenimo idėjas savo ugdytiniams.

Radviliškio Vaižganto progimnazijos bibliotekininkę – Daivą Gaivelienę.

Ši nominantė priklauso Radviliškio „Žygeivių grupei“, dalyvauja „Geologų“ žygiuose, „Trenk turo“ organizuojamuose žygiuose, lanko „Kalanetikos“ treniruotes, sveikai maitinasi, 30 metų  propaguoja sveiko ir aktyvaus gyvenimo būdą.

Juk auklėjimo pavyzdžiu veiksmingumas – seniai įrodytas!

Loreta Kučinskienė,
Radviliškio Vaižganto progimnazijos
visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Total
0
Dalinasi
Related Posts