Kavinę – barą „apšvarino“ pats žiopliausias vagis

Balandžio 17 d., pusę pirmos nakties, apvogtas Radviliškio mieste, Laisvės alėjoje, esantis kavinė-baras, priklausantis verslininkui G.Lipnevičiui. Vagis į kavinę-barą pateko išdaužęs lango stiklą. Nuostoliai apie 150 eurų: išdaužtas langas, vagis iš kasos aparato stalčiaus pagrobė 3,75 euro, du butelius degtinės, cigarečių ir šokoladinių saldainių. Įtariamasis sulaikytas.
Beje, šis kavinė–baras jau ne pirmą kartą tampa vagių „taikiniu“. Šią įstaigą Laisvės alėjoje buvo bandyta apvogti 2017 m. lapkričio 21 d., taip pat naktį. Tada vagys atsakingai ruošėsi įsilaužimui: nupjovė pastato išorėje esančius telekomunikacijos laidus,sugadino įrenginius, atsinešę masyvų akmenį išdaužė langą. Per išdaužtą langą vagys bandė patekti į vidų, tačiau suveikė signalizacija ir jie turėjo sprukti nieko nepešę.
Po šio įvykio savininkas įrengė net šešiolika vaizdo stebėjimo kamerų, tad šiam vagišiui galima taikyti vieno žiopliausių nusikaltėlių vardą – eiti ten, kur tave stebi net 16 akylų akių, tikrai neprotinga.
Pasak verslininko G. Lipnevičiaus, jis policijos pareigūnais pasitiki ir viliasi, kad nusikaltimas bus greitai išaiškintas, o įsilaužėlis gaus pelnytą atpildą, kol nespėjo įvykdyti dar daugiau analogiškų nusikaltimų.
G. Lipnevičiaus, kuris yra ir savaitraščio „Radviliškio kraštas“ leidėjas, pasiteiravome, ar tai nėra valdininkų kerštas už kritiką savaitraštyje. „Nemanau, bet kol nėra išaiškinta ir patvirtinta kitaip, visko gali būti“,- sakė leidėjas.

„Radviliškio krašto“ informacija

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts