Socialiniai tinklai

Aktualijos

Kavinę – barą „apšvarino“ pats žiopliausias vagis

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 17 d., pusę pirmos nakties, apvogtas Radviliškio mieste, Laisvės alėjoje, esantis kavinė-baras, priklausantis verslininkui G.Lipnevičiui. Vagis į kavinę-barą pateko išdaužęs lango stiklą. Nuostoliai apie 150 eurų: išdaužtas langas, vagis iš kasos aparato stalčiaus pagrobė 3,75 euro, du butelius degtinės, cigarečių ir šokoladinių saldainių. Įtariamasis sulaikytas.
Beje, šis kavinė–baras jau ne pirmą kartą tampa vagių „taikiniu“. Šią įstaigą Laisvės alėjoje buvo bandyta apvogti 2017 m. lapkričio 21 d., taip pat naktį. Tada vagys atsakingai ruošėsi įsilaužimui: nupjovė pastato išorėje esančius telekomunikacijos laidus,sugadino įrenginius, atsinešę masyvų akmenį išdaužė langą. Per išdaužtą langą vagys bandė patekti į vidų, tačiau suveikė signalizacija ir jie turėjo sprukti nieko nepešę.
Po šio įvykio savininkas įrengė net šešiolika vaizdo stebėjimo kamerų, tad šiam vagišiui galima taikyti vieno žiopliausių nusikaltėlių vardą – eiti ten, kur tave stebi net 16 akylų akių, tikrai neprotinga.
Pasak verslininko G. Lipnevičiaus, jis policijos pareigūnais pasitiki ir viliasi, kad nusikaltimas bus greitai išaiškintas, o įsilaužėlis gaus pelnytą atpildą, kol nespėjo įvykdyti dar daugiau analogiškų nusikaltimų.
G. Lipnevičiaus, kuris yra ir savaitraščio „Radviliškio kraštas“ leidėjas, pasiteiravome, ar tai nėra valdininkų kerštas už kritiką savaitraštyje. „Nemanau, bet kol nėra išaiškinta ir patvirtinta kitaip, visko gali būti“,- sakė leidėjas.

„Radviliškio krašto“ informacija

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje namuose rastas moters lavonas

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 27 d. 14.55 val. Radviliškyje, Maironio g., namuose  rastas
moters, gim. 1971 m., lavonas be išorinių sužalojimų.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Po to, kai rašėme Administracijos direktorės brangaus buto pirkimo „viražus“ paviešino ir LRT

Avatar

Paskelbta

data

Savaitraštis „Radviliškio kraštas“ jau ne kartą rašė apie sveiku protu nesuvokiamą administracijos direktorės J. Margaitienės norą viską rajono savivaldybėje pirkti labai brangiai: mašiną, baseino kėdes, statybos darbus. Ne išimtis ir buto pirkimas, kuris bus skirtas bendruomeniniams vaikų globos namams.

Po paviešinimo savaitraštyje „Radviliškio kraštas“, pirkiniu susidomėjo ir nacionalinė spauda

Buto pirkimu Stiklo gatvėje už daugiau nei 48 tūkst. eurų susidomėjo ir nacionalinė spauda – LRT.

Pasipiktinę šio namo gyventojai kelia klausimą dėl per didelės buto kainos ir fakto, kad butas nupirktas iš savivaldybės darbuotojos ir dėl to, jog jie nebuvo informuoti apie jų laiptinėje esančiame bute  kuriamą naują įstaigą.

Administracijos direktorė „už valdiškus“ pirko butą iš savo darbuotojos

Administracijos direktorė J. Margaitienė šioje situacijoje jokio interesų konflikto nemato – gyventojai ir patys galėjo siūlyti savo butus aukcionui (jeigu būtų apie jį žinoję). O kad butas pirktas iš savivaldybės darbuotojos L. Baškevičienės, dirbančios Finansų skyriuje, nieko tokio – ši darbuotoja pirkimo komisijoje nedalyvavo, tad interesų konfliktų nėra.

Na, administracijos direktorė visada stengiasi „sukti uodegą“ pateisindama brangius pirkimus, tik, deja, tai ne visada pavyksta.

Vicemeras dėl buto pirkimo „iš savų“ problemų nemato

Vicemeras M. Pauliukas teigia, jog paskelbiant konkursą nebuvo jokių galimybių tiksliai sužinoti, koks butas bus nupirktas, todėl namo gyventojai ir nebuvo informuoti apie planus pirkti  butą ir jame  įsteigti bendruomeninius vaikų globos namus. Jis tikisi, jog gyventojai bus tolerantiški ir globėjiški naujiems gyventojams.

Taip ir norisi vicemerui paaiškinti –  juk ne apie globėjiškumą ir toleranciją kalba, o apie mokesčių mokėtojų  pinigus, nes savivaldybėje – daugiau nei milijono eurų skylė, o jam vadovaujant  pinigai beatodairiškai švaistomi iš biudžeto  perkant butą už namo kainą.

Jonas Petrikas


Skaityti daugiau

Skaitomiausi