Kaukės sausiems ir pažeistiems plaukams: kokius komponentus dažniausiai galime išvysti šių gaminių sudėtyje?

• Alavijo ekstraktas yra ypač plačiai naudojamas gaminant sausiems bei pažeistiems plaukams skirtas kaukes, kadangi pasižymi giliai drėkinančiomis, maitinančiomis bei gaminančiomis savybėmis. Taigi, naudojant kaukę, savo sudėtyje turinčią šio komponento, plaukai netruks atsistatyti, tampa blizgūs bei lengvai iššukuojami.

• Pantoteno rūgštis – dar vienas svarbus komponentas, itin dažnai naudojamas šių kaukių gamyboje. Ji reikalinga todėl, kad padeda išlaikyti drėgmę plauko viduje bei saugo jį nuo perdžiūvimo, be to, suteikia plaukams elastingumo bei padeda palaikyti struktūros vientisumą, palengvina iššukavimą.

• Linų sėmenų ekstraktas taip pat naudingas sausiems bei pažeistiems plaukams dėl daugelio priežasčių: ne tik atstato plaukų pluoštą, bet ir apsaugo galiukus nuo skilinėjimo; plaukai tampa kur kas gyvybingesni, paklusnesni.

• Argano aliejus pasižymi itin stipriomis maitinamosios bei drėkinamosios savybėmis; aprūpina plauką maistinėmis medžiagomis; padeda atkurti jo vientisumą; suteikia blizgesio bei palengvina iššukavimą.

Nereikia ir sakyti – sausi bei pažeisti plaukai yra viena dažniausia pasitaikančių grožio problemų. Sausi plaukai iš prigimties, o galbūt dėl itin dažno dažymo cheminio apdorojimo ar formavimo karščiu, pažiedimų patyrę plaukai nepuošia nei vieno, todėl svarbu ieškoti efektyvių priemonių. Vienas tokių pasirinkimų yra plaukų kaukės sausiems ir pažeistiems plaukams. Kviečiame susipažinti, kokie komponentai dažniausiai yra naudojami šių kaukių gamybai ir kuo jie naudingi.

• Vitaminas E – neretai plaukų sausumą bei įvairius pažeidimus sukelia stresas, tad, nieko keista, kodėl labai dažnai šiems plaukams skirtose kaukėse galime išvysti ir šį komponentą, kadangi būtent jis apsaugo nuo streso sukeliamos pažaidos.

• Kokosų, migdolų, makadamijų aliejai – taip pat yra itin dažni komponentai šių kaukių sudėtyje. Jie pasižymi maitinamosios, drėkinamosiomis, atkuriamosios savybėmis, atkuria ir išlaiko plauko vientisumą, užtikrina lengvesnį plaukų iššukavimą.

• Krokų ametisto vanduo – ne tik stiprina pažeistus plaukus, bet ir gaivina odą.

Tai – tik nedidelė dalis komponentų, kurie itin naudojami gaminant kaukes, sausiems bei pažeistiems plaukams. Tinkamai parinktos jų kompozicijos akivaizdžiai pagerina plaukų būklę bei leidžia džiaugtis puikia jų išvaizda ir spindesiu.

Total
0
Dalinasi
Related Posts