Socialiniai tinklai

Sportas

Karatė sporto klubo „Rytų kovotojas“ sportininkai dalyvavo Europos karatė čempionate Slovėnijoje 2021

Paskelbta

data

Po pusantrų metų pertraukos ir tris kartus nukeltų varžybų, 2021 m. liepos 31 dieną ir rugpjūčio 1 dieną Slovėnijoje Novo Mesto mieste vyko Europos shotokan karatė čempionatas „10 SKDUN European Karate Championship“ į kurį atvyko apie 500 sportininkų iš 19 šalių tarp jų ir 5 sporto klubo „Rytų Kovotojas“ sportininkai: Matas Krūgelis, Klaidas Kazakevičius, Melita Mikalevičiūtė, Valerija Teider ir Rapolas Valčiukas. Varžybos vyko olimpiniame dviračių sporto centre ant 6 tatamių.

Pirmi kovas pradėjo kata sportininkai, 18-20 amžiaus grupėje, dalyvavo Baisogalietis Matas Krūgelis, kuris laimėjo 2 vietą. Norime paminėti, kad šioje grupėje dalyvavo, tik juodą diržą (Dan) turintys sportininkai, tad Matas sulaukęs didelės varžovų konkurencijos, sugebėjęs parodyti aukštą technikos lygį lipo ant prizininkų pakilos. Radviliškietis Rapolas Valčiukas 10-11 amžiaus grupėje laimėjo 1 vietą. Rapolas finalinėje kovojo, susitiko su Rumunijos sportininku, kurių kova teisėjų sprendimu baigėsi lygiosiomis kur prireikė rungties pakartojimo ir šioje vietoje Rapolas parodęs tvirtą charakterį tapo kata europos čempionu. Taip pat Rapolas dalyvavo Kumitė rungtyje ir tokio pergalingo žygio pakartoti nepavyko, liko antras ir pasipuošė sidabro medaliu.

Po pietų kai prasidėjo vyresniųjų kovos salė jau buvo labai įkaitusi ir sportininkams teko varžytis 35-40 laipsnių karštyje, tad kovotojams prireikė daug ištvermės. Kumite 12-13 amžiaus grupėje Baisogalietė Valerija Teider laimėjusi dvi kovas susitiko su Rumunijos sportininke, kuri ir užkirto galimybes patekti į finalą. Valerijai teko pasidabinti bronzos medaliu.   

Sportininkus lydėjęs treneris Ričardas Mačiunskas, džiaugiasi iškovotais medaliais nors ir esant dideliam karščiui, sportininkai parodė savo tvirtą charakterį, ryžtą, bei norą bet kokia kaina nugalėti su kuo ir sveikina sportininkus.

Sporto klubo „Rytų kovotojas“ informacija

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Netradicinių žaidimų čempionatas

Paskelbta

data

Centro sportininkų komanda lapkričio 18 d. dalyvavo Kelmėje vykusiame LSOK 2021 m. atletų netradicinių žaidimų čempionate.

Čempionatas organizuotas remiantis Tarptautinio specialaus olimpinio judėjimo taisyklėmis. Sportinį sumanumą ir jėgas čempionate išbandė 9 komandos, kurios varžėsi netradicinių žaidimų stotelėse.

Mūsų centro komanda, kurią sudarė šeši mokiniai: Rosita G. (V21 grupė), Darius V. (V21 grupė), Arnas G. (DT21 grupė), Ramunė K. (KT19 grupė), Rimas A. (KT21 grupė) ir Eligijus R. (KT19 grupė) – iškovojo I – ą vietą ir buvo apdovanoti taure ir medaliais. Mokinius čempionatui paruošė mokytoja metodininkė Stefa Bartkuvienė.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija

Skaityti daugiau

Sportas

Regionų krepšinio lygoje – be vargo „Radviliškis-ŠSPC“ pasiekta pergalė prieš raseiniškius

Paskelbta

data

Regionų krepšinio lygoje B divizione Radviliškio krepšinio klubas „Radviliškis – ŠSPC“ laikosi be pralaimėjimų. 2021 m. lapkričio 13 d. Radviliškio sporto centre sužaistos rungtynės neatnešė netgi šiek tiek intrigos. Prieš raseiniškius „Raseiniai-KKSC“ laimėjo įspūdinga persvara 115:47.

Radviliškiečiai buvo pranašesni ne tik mesdami dvitaškius bei tritaškius, bet ir atkovodami kamuolius bei darydami rezultatyvius perdavimus. Jie darė mažiau klaidų bei pražangų. Nugalėti jaunus „Raseiniai-KKSC“ krepšininkus nebuvo jokios vargo. Jie smuko į turnyro lentelės galą, kol kas varžydamiesi nesėkmingai.

Daugiausiai taškų (23) „Radviliškis – ŠSPC“ komandai pelnė įžaidėjas Irmantas Lianzbergas, atkovoti kamuolius geriausiai sekėsi vidurio puolėjui Ignui Ramašauskui, o rezultatyvūs perdavimai labiausiai pavyko Liudui Radavičiui.

Tai jau ketvirta radviliškiečių pergalė. Be pralaimėjimų kol kas varosi į priekį dar dvi komandos – „Pakruojo SC“ bei Kuršėnų „Grafų furniture“.

Lapkričio 19 d. Gargžduose mūsiškiai susikaus su „Gargždai-2“ komanda, kurios žaidėjų amžius tesiekia nuo 16 iki 22 metų. Turnyre iki šiol jiems pergalės pasiekti nepavyko.

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ informacija

Rimanto Benaičio nuotrauka

Skaityti daugiau

Skaitomiausi