„Auridanai“ revanšas pavyko

Neseniai Baisogalos krežininkų komanda, pereitų metų vicečempionė,  išvykoje  pralaimėjo Trakiškio „Aukštaitijos akmenims“. Tad atsakomosios Mažųjų miestelių krepšinio lygos komandų varžybos Baisogaloje turėjo būti atkaklios. Šeštadienį, lapkričio 25 dieną,  rungtynės įvyko jaukiuose „Auridanos“ sporto rūmuose. 
Iš pat pradžios greitu tempu pradėję rungtynes mūsiškiai greitai įgijo persvarą ir pirmas kėlinys baigėsi 25 : 17. Antrame kėlinyje svečiai neblogai gynėsi ir baisogaliai jį pralaimėjo – 12 : 14.

Po ilgosios pertraukos mūsiškai įjungė aukštesnę pavarą ir kėlinį laimėjo ženklia persvara rezultatu 26 : 14, tad ketvirtas kėlinys buvo be didesnės įtampos, nes rungtynių rezultatas jau buvo nulemtas trečiame. Susitikimas baigėsi „Auridanos“ įtikinama pergale 84 : 67.

Varžybos vyko ramiai, be konfliktų, ir baudų buvo nedaug. „Auridanai“ taškus rinko net 8 žaidėjai, 6 žaidėjai įmetė daugiau kaip 10 taškų. Komandos šefas Aurimas Gaidžiūnas stebėjo rungtynes ir joms pasibaigus padėkojo žaidusiems vyrams.

Kitas „Auridanos“ susitikimas bus gruodžio 2 d. su „Velžio“ klubo vyrais svečiuose.

Kazys B.STROLYS

Total
0
Dalinasi
Related Posts