Socialiniai tinklai

Sportas

„Auridanai“ revanšas pavyko

Avatar

Paskelbta

data

Neseniai Baisogalos krežininkų komanda, pereitų metų vicečempionė,  išvykoje  pralaimėjo Trakiškio „Aukštaitijos akmenims“. Tad atsakomosios Mažųjų miestelių krepšinio lygos komandų varžybos Baisogaloje turėjo būti atkaklios. Šeštadienį, lapkričio 25 dieną,  rungtynės įvyko jaukiuose „Auridanos“ sporto rūmuose. 
Iš pat pradžios greitu tempu pradėję rungtynes mūsiškiai greitai įgijo persvarą ir pirmas kėlinys baigėsi 25 : 17. Antrame kėlinyje svečiai neblogai gynėsi ir baisogaliai jį pralaimėjo – 12 : 14.

Po ilgosios pertraukos mūsiškai įjungė aukštesnę pavarą ir kėlinį laimėjo ženklia persvara rezultatu 26 : 14, tad ketvirtas kėlinys buvo be didesnės įtampos, nes rungtynių rezultatas jau buvo nulemtas trečiame. Susitikimas baigėsi „Auridanos“ įtikinama pergale 84 : 67.

Varžybos vyko ramiai, be konfliktų, ir baudų buvo nedaug. „Auridanai“ taškus rinko net 8 žaidėjai, 6 žaidėjai įmetė daugiau kaip 10 taškų. Komandos šefas Aurimas Gaidžiūnas stebėjo rungtynes ir joms pasibaigus padėkojo žaidusiems vyrams.

Kitas „Auridanos“ susitikimas bus gruodžio 2 d. su „Velžio“ klubo vyrais svečiuose.

Kazys B.STROLYS

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Iš Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybų – su medaliais

Avatar

Paskelbta

dataGruodžio 1 d. Alytuje pirmą kartą vyko Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybos. Jose dalyvavo ir Radviliškio r. rankų lenkikai, kurie atstovavo Lietuvos rinktinei. Pirmą kartą mūsų šalyje surengto pasaulio taurės („WAF world cup“) nugalėtojams Alytuje buvo išdalyta daugiau nei 30 taurių bei medalių komplektų.
Tarptautinės „World Armwrestling Federation“ (WAF) pasaulio taurės varžybos Alytaus miesto teatro salėje prasidėjo ryte. Kaip ir buvo tikėtasi, į varžybas užsiregistravo bemaž 80 sportininkų iš 5 šalių. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir garbės svečias iš Rumunijos – generalinis WAF ir „European Armwrestling Federation“ (EAF) sekretorius Mircea Simionescu.
Varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Rumunijos ir kitų šalių sportininkai. Savo svorio kategorijose dešine ir kaire ranka pirmi buvo Janurijus Musvicas ir Rita Juškevičienė. Antras vietas pelnė Styvas Musvicas, Deividas Urba, Evelina Jacynaitė, Monika Mandravickytė, Gintarė Urbonavičiūtė. Susumavus rezultatus varžybose pirmi buvo lietuviai, antri – latviai, treti – ukrainiečiai.
Emocijos ir per dieną pavargę rankos ėmė viršų. Neretai į vadinamąjį „kablį” susikibę varžovai net kilnojo sunkų stalą, rankos slydo iš sportininkų gniaužtų, todėl teisėjams vis dažniau teko naudoti riešus bei plaštakas fiksuojančią juostelę. Pabudo ir salė: „tempk jį“, „laikyk“, „neatidaryk rankos”, „nepasiduok” ir kiti raginimo šūksniai aidėjo Alytaus miesto teatre.   

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Sportas

Iš Tarptautinio turnyro – su medaliais

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 3-4 dienomis Kėdainiuose vyko Tarptautinis vaikų ir meistrų dziudo turnyras Pasaulio čempiono A.Pocevičiaus taurei laimėti. Turnyrevaržėsi per 200 dalyvių iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos bei Lietuvos.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo ir radviliškietis Apolonas Vaiksalu. Sporto veteranui šypsojosi fortūna – jis pelnė net du medalius ir taurę.
A.Vaiksalu antrąją vietą iškovojo visose svorio kategorijose, o pirmą vietą iškovojo savo svorio kategorijoje.

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019