Socialiniai tinklai

Aktualijos

Kandidatui į Seimą – laisvės apribojimas

Avatar

Paskelbta

data

2019 m. gruodžio 5 d. Radviliškio ligoninėje įvyko konfliktas, kai žurnalistas Marius Aleksiūnas nuvyko į ligoninę ir apstumdė ligoninės direktorių Vaidą Smalinską. Po apsistumdymo Radviliškio ligoninės direktorius parašė policijai pareiškimą dėl fizinio skausmo sukėlimo ir buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Byla dėl fizinio skausmo sukėlimo V. Smalinskui buvo nagrinėjama Radviliškio teismo rūmuose.

Teismas baudžiamojoje byloje  M. Aleksiūną pripažino kaltu

Spalio 7 d.Šiaulių apylinkės teismo Radviliškio rūmuose paskelbtas nuosprendis M. Aleksiūnui, kuris pripažintas kaltu ir jam paskirta 10 mėnesių laisvės apribojimo bausmė, uždraudžiant lankytis VšĮ „Radviliškio ligoninė“, išskyrus, jeigu tai susiję su medicininių paslaugų suteikimu jam pačiam ar jo šeimos nariui. Teismas taip pat  įpareigojo kaltinamąjį per 6 mėnesius nuo nuosprendžio įsiteisėjimo dienos neatlygintinai išdirbti 50 valandų sveikatos priežiūros, globos ir rūpybos įstaigose ar nevalstybinėse organizacijose, kurios rūpinasi neįgaliaisiais, nusenusiais ar kitais pagalbos reikalingais žmonėmis.

Tenkinant civilinio ieškovo Šiaulių TLK civilinį ieškinį dėl turtinės žalos atlyginimo, nutarta iš M. Aleksiūno priteisti 45,51 eurus už nukentėjusiajam suteiktas sveikatos priežiūros paslaugas. Nukentėjusiojo V. Smalinsko civilinį ieškinį dėl neturtinės žalos atlyginimo teismas tenkino iš dalies, priteisdamas iš kaltinamojo 300 eurų padarytai neturtinei žalai atlyginti. Nukentėjusiojo Radviliškio ligoninės direktoriaus turėtas išlaidas advokato pagalbai apmokėti teismas pripažino proceso išlaidomis ir priteisė  nukentėjusiajam V. Smalinskui  iš kaltinamojo M. Aleksiūno 1500 eurų joms atlyginti.

Tad kaltinamasis M. Aleksiūnas Radviliškio ligoninės direktoriui iš viso turės sumokėti 1800 eurų priteistą sumą.

Kandidatas į Seimą gerai žinomas

Kaip rašė savaitraštis „Radviliškio kraštas“, M. Aleksiūnas ne kartą buvo teisiamas administracinėse bylose, šį kartą nuteistas  Pirmos  instancijos baudžiamojoje byloje. Šis  radviliškietis  yra  gerai  žinomas, nes dažnai įsivelia į įvairias konfliktines situacijas. O šiais metais  nutarė kartu su N. Puteikio vadovaujama  partija  „Centro partija-tautininkai“  dalyvauti LR Seimo rinkimuose Radviliškio – Tytuvėnų rinkiminėje apygardoje.

Pasiteiravus ilgamečio rinkiminės apygardos pirmininko V. Jakavičiaus, ar buvo nuteistų kandidatų baudžiamosios bylose, tokio atvejo jis neprisiminė.
Šis kandidatas nebus šalinamas iš rinkimų, nes teismo nuosprendis dar nėra įsigaliojęs ir per 20 dienų nuo jo paskelbimo apeliacine tvarka gali būti skundžiamas Šiaulių apygardos teismui per Šiaulių apylinkės teismo Radviliškio rūmus.

Jonas Petrikas

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Prašome pagalbos identifikuojant šias moteris

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono  komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl sugadintų parduotuvės prekių. Prašome pagalbos, identifikuojant šių moterų, galinčių turėti tyrimui reikšmingos informacijos, asmenybes.

Asmenis, atpažinusius vaizdo įraše matomas moteris, prašytume paskambinti vyriausiajam tyrėjui Laimonui Petkevičiui telefonu (8 700) 61481 arba parašyti elektroniniu paštu laimonas.petkevicius@policija.lt.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Šiaulių pareigūnai demaskavo „greitosios pagalbos“ tašką Kuršėnuose

Avatar

Paskelbta

data

Ankstų spalio 21-osios rytą Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai Kuršėnuose surengė operaciją, kurios metu pričiupo „greitąją pagalbą“ namine degtine drebulio purtomiems klientams   teikiančius „gyduolius“.

Prie Daugėlių gatvėje esančio daugiabučio namo pareigūnai atvyko anksti ir jau septintą valandą užfiksavo  į laiptinę, kurioje, įtariama, buvo  vykdoma nelegali prekyba „naminuke“, traukiantį vyruką. Po kurio laiko išėjusį kuršėniškį tyrėjai sulaikė  ir pas jį rado  0,2 l talpos stiklinį buteliuką su „vaistais“, kurie skleidė specifinį naminės degtinės kvapą. Vyras nurodė,  kur tą skystimėlį nusipirko. Pirkėjas dievagojosi, kad naminės degtinės  reikėjo būtinai, nes jautėsi labai blogai, kadangi vakar gėrė.

„Žinojau, kad nelegalu, pirkau todėl, kad reikėjo atsigauti, nes parduotuvėje be 10 val. nebūčiau gavęs atsigauti, o  krūtinėje – skausmas… – aiškino sulaikytasis.

Vos spėję išsiskirti su šiuo „ligoniu“, pareigūnai pamatė jau kitą, traukiantį į tą pačią laiptinę. Šis buvo sulaikytas, išeinantis pro duris. „Vaistus“ jis buvo suvartojęs vietoje, nes tokia galimybė buvo  sudaryta. Patekę į „greitosios pagalbos“ buto vidų, pareigūnai rado sugraduotas stiklines, į kurias buvo pilamas kliento pageidaujamas kiekis vartoti vietoje.

Kol pareigūnai bute darė kratą,  sutartiniu ženklu į duris pasibeldė dar septyni „ligoniai“. Pareigūnų pasirodymas tarpduryje juos labai nuvildavo. Ir tik tada, kai prie daugiabučio privažiavo policijos automobilis, klientai išsilakstė ir į duris nebesibeldė.

Pareigūnai pas čia gyvenančią 64 metų moterį ir 52 metų jos sugyventinį rado apie 20 litrų skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą, bei 33  pakelius cigarečių FEST, nepaženklintų Lietuvos Respublikos banderolėmis.

Dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų laikymo ir realizavimo  pradėtas ikiteisminis tyrimas, o dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo ir laikymo – administracinė teisena.

Buto šeimininkė dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų laikymo ir realizavimo jau teista anksčiau.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019