„Kalėdinis turgelis“ kviečia apsilankyti

Gruodžio 11 dieną „Radviliškio krašto bendruomenės“ namuose pasklido kalėdinė nuotaika – atidarytas jau tradiciniu tapęs „Kalėdinis turgelis“. Jis vyks net dvi savaites, iki gruodžio 22 dienos. Turgelyje prekiauti susirinko beveik 20 stebuklingas rankas turinčių žmonių, norinčių parduoti ir parodyti savo rankų darbo kūrinius.

Turgelio atidarymas sutapo su pirmadieniais vykstančia akcija „Kviečiame pasivaišinti kava“. Į kavos popietę, kurios šeimininkė yra bendruomenės senjorų vadovė Rimantė Radavičienė, bei turgelio atidarymą susirinko daug žmonių iš Radviliškio, Šeduvos, Miežaičių, Pociūnų, Šniūraičių ir kitų gyvenviečių. Susirinkę bendruomenės nariai – turgelio dalyviai, organizatoriai bei svečiai „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininko Gedimno Lipnevičiaus buvo pakviesti prie vaišių stalo, iš Šeduvos atvykę Vladas Bonderievas, Vladas Stauga bei kiti pagyvino atidarymą muzika ir dainomis. Renginio atidarymo metu su gimtadieniu pasveikintas ir „Radviliškio krašto bendruomenės“ Šeduvos skyriaus vadovės pavaduotojas Vladas Andrejauskas, kuris susirinkusius pavaišino ne tik gardžiu tortu…
Turgelį organizavo bei kavą dovanojo bendruomenės pirmininkas Gediminas Lipnevičius. Šis turgelis nebe pirmas, organizuotas bendruomenės, jo pagrindinė mintis – skatinti bendruomeniškumą, bendravimą, rankdarbių kūrėjus neslėpti savo kūrinių, juos parodyti ir parduoti džiuginant pirkėjus, o taip pat pakelti šventinę nuotaiką – juk artėja didžiausios metų šventės – Šv. Kalėdos. Rankdarbiai nustebins net visko mačiusius. Einant pro paruoštus prekybai stalus mirguliavo akyse nuo įvairovės. Čia įvairių dydžių, margos ir vienspalvės kojinės, pirštinės ir riešinės, vaškinės žvakės, aksesuarai mažosioms damutėms, dekupažo būdu puoštos dėžutės, padėkliukai, vienetiniai šventiniai žaisliukai, žiemos interjero dekoracijos iš medžio, kankorėžių, riešutų, lapų, išskirtiniai rankų darbo atvirukai ir kiti Kalėdinėms dovanėlėms skirti daiktai.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts