Artimiausi „Radviliškio krašto bendruomenės“ renginiai

Kovo 24 dieną,  šeštadienį, ekskursiją į Vilnių: į LR prezidentūrą bei laidos „Klauskite daktarą“ filmavimą. Išvykstame 7. 45 val. ryto nuo centrinio Radviliškio miesto stadiono. Kelionės kaina 6 Eur. Turėti su savimi pasą ar asmens tapatybės kortelę. Kelionės vadovė – bendruomenės senjorų vadovė Rimantė Radavičienė.

Kovo 26 dieną, pirmadienį, 13 val. vyks kavos popietė, skirta artėjančioms šv.Velykoms. Į šventišką renginį atvyks  Radviliškio dekanato dekanas ir Radviliškio Švenčiausios Mergelės Marijos Gimimo parapijos klebonas, kunigas, teologijos licenciatas Tadas Rudys. Susitikimas vyks „Radviliškio krašto bendruomenės“ namuose, adresu Dariaus ir Girėno g. 30 (3 aukštas), Radviliškyje.Visus Radviliškio miesto ir rajono gyventojus kviečiame dalyvauti. Renginio organizatorius ir moderatorius – bendruomenės pirmininkas Gediminas Lipnevičius bei „Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai.

Kovo 27 dieną, antradienį, 14 val. vyks „Kavos popietė“ Šeduvoje, kurios metu bendrausime su Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojais: vyriausiuoju specialistu V. Ivoška bei vyresniuoju inspektoriumi D. Stakvilevičiumi. Svečiai atsakys į rūpimus klausimus, susijusius su dūmų detektoriais, kaip prižiūrėti krosnis ir kaminus ir į daugelį kitų. Mielai laukiame visų šeduvių bei aplinkinių gyvenviečių gyventojų. Galima bus užduoti klausimų. Renginio organizatorius ir moderatorius – bendruomenės pirmininkas Gediminas Lipnevičius bei „Radviliškio krašto bendruomenės“ Šeduvos skyriaus nariai.

Susitikimas vyks Šeduvos miesto kavinėje „Smuklė“, adresu Laisvės a. 7, Šeduva, 14valandą.

Radviliškio krašto bendruomenės informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts