KAIP GERIAUSIA PIRKTI GRINDŲ PLYTELES?

Dabartiniais laikais grindų plytelių pasirinkimas yra labai didelis. Rinka siūlo įvairių išmatavimų, medžiagų ir spalvų plyteles. Jomis grįstas grindis rasime vonios kambariuose, virtuvėse, koridoriuose ir prieškambariuose, svetainėse ar lauko terasose.

Kokių rūšių plytelės yra laikomos populiariausiomis?

Populiariausiomis yra laikomos keraminės, klinkerinės, akmens masės plytelės bei natūralių akmenų plytelės. Keraminės yra vertinamos už tai, kad garsėja didesniu vandens įgeriamumu, todėl jos labiausiai tinka vonios kambaryje, virtuvėje ir lauko terasoje. Jos taip pat būna didesnių išmatavimų. O akmens masės plytelės labiau tinka svetainėse ir kitose didesnės apimties erdvėse. Tuo tarpu klinkerio plytelės dėl subtilios savo išvaizdos dažniau būna klojamos lauko terasose, bet tinka ir vidaus grindų dangai, sienų apdailai. Retais atvejais naudojamos ir natūralaus akmens plytelės. Kadangi bet kurios rūšies plyteles drąsiai galima pavadinti šaltąja danga, praktiškas sprendimas būna grindų šildymo įrengimas.

Kokių spalvų grindų plyteles rinktis?

Nė kiek ne mažesnę vertę už fizines plytelių savybes turi ir tinkamas jų spalvų parinkimas. Ilgą laiką buvo įprasta grindis iškloti tamsesnių spalvų plytelėmis, kad jos kontrastuotų su šviesiomis sienomis, bet dabar būna pasielgiama ir atvirkščiai. Svarbu, kad galutinis rezultatas estetiniu požiūriu tenkintų namų šeimininkus. Tiesa, dizaineriai įsitikinę, jog jei stačiakampės plytelės pagal savo ilgąją kraštinę bus klijuojamos horizontaliai, patalpa vizualiai padidės, o jei vertikaliai – paaukštės.

Kaip prižiūrėti plytelėmis dengtas grindis?

Specialistai siūlo plyteles valyti kasdieninėmis, chemiškai nedirgliomis buitinėmis priemonėmis. Keramines plyteles užtenka nuvalyti sudrėkinta šluoste. Plytelių valymui visiškai netinka cheminės priemonės, kurių sudėtyje yra hidrofluorido rūgšties. Plyteles reikia valyti atsižvelgiant į poreikį – vieną ar du kartus per savaitę.

Kaip geriausia pirkti grindų dangos plyteles?Jeigu gyvenate mieste, kuriame yra fizinės keramikos gaminių parduotuvės, galite plyteles apžiūrėti ir įsigyti tiesiogiai. Bet tai nėra būtina. Šalyje veikia ir internetinė prekyba. Jums tik reikia internete susirasti kurios nors iš šių parduotuvių svetainę, pavyzdžiui, kad ir vokiskakeramika.lt, joje susipažinti su siūlomu prekių asortimentu, užsisakyti norimą prekę ir sumokėti už ją per internetinę bankininkystę. O pirkinį jums į namus nurodytu adresu pristatys siuntų vežėjai.

Total
0
Dalinasi
Related Posts