Socialiniai tinklai

Aktualijos

Kai šermenys virsta išgertuvėmis…

Avatar

Paskelbta

data

Paskutinės praėjusių metų dienos rytas  Šiaulių apskrities policijai prasidėjo žinia, jog Šiauliuose, Dainavos take, esančiame gyvenamajame name rastas negyvas namo šeimininkas, ant kurio kūno buvo matyti smurto žymės. Apie tai policijai pranešė šeimininko sūnus.

Policijos tyrėjai įvykio vietoje rado išgertuvių likučius, o lovoje – gulintį 59 metų vyrą. Apie prieš jį naudotą smurtą bylojo mėlynės ant  jo veido ir kūno. Kilo pagrįstas įtarimas, kad vyras nužudytas ir dėl nužudymo buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Per pastarąsias kelias dienas mirtis šiame name buvo jau antra. Gruodžio 30-ąją buvo palaidota neįgali namo šeimininko žmona.  Pagerbti mirusiosios atminties keli artimieji susirinko į namuose vykusius šermenų pietus. Tačiau, įtariama, pietūs virto išgertuvėmis. Išsiskirsčius artimiesiems, namuose liko mirusiosios vyras ir iš užsienio laidotuvėms grįžęs jo   32 metų sūnus. Nuo svaigalų pastarajam „trūko plionkė“ ir jis nuėjo miegoti. O kai ryte atsikėlė, rado nebegyvą savo tėvą. Namuose pašalinių žmonių nebuvo. Kilo įtarimas, kad prieš tėvą smurtavo sūnus.

Tačiau šis visai neprisiminė, kaip baigėsi vakarykštė diena. Įtariama, kad sūnus piktnaudžiavo ne tik alkoholiu, bet ir narkotinėmis medžiagomis. Gruodžio 31-osios vidurdienį jo girtumas siekė dar 0,65 prom. Dėl apsvaigimo kvaišalais tyrėjai laukia specialistų  išvadų. Sūnui dėl tėvo nužudymo pateiktas įtarimas. Teismas dviem mėnesiams sankcionavo jo suėmimą.

32 metų šiaulietis yra puikiai žinomas ne tik Lietuvos, bet ir Didžiosios Britanijos teisėsaugai, nes daug kartų teistas už vagystes, plėšimus, viešosios tvarkos pažeidimus. 

Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Gimtųjų žodžių apkabintas, aš gyvas kalboje…

Avatar

Paskelbta

data

Kalba, kurią kalbam ir didžiuojamės, yra mūsų kalba!

Joje užtenka žodžių meilei

ir neapykantai, džiaugsmui

ir liūdesiui…

Ji niekuo negrasina, ji nieko neatstumia… Kaip ir visos kitos… Ji nori gyventi!!!

Kas moka žodį, randa kelią

Visur ir visada…

J.Marcinkevičius

Vasario 25-ą Vinco Kudirkos progimnazijos Indigo mieste vyko edukacinės pamokėlės, skirtos Tarptautinei gimtosios kalbos dienai paminėti. Jose dalyvavo priešmokyklinio  ugdymo programos vaikai. Pamokėlės prasidėjo J. Marcinkevičiaus eilėraščiu Gimtųjų žodžių apkabintas, kurį deklamavo Pelėdžiukų grupės mokinė Ema Blinstrubaitė. Lietuvių kalbos mokytoja Jovita Brunienė vaikams papasakojo apie gimtosios kalbos kilmę, jos išskirtinumą iš kitų pasaulio kalbų. Vaikai sužinojo, kad pirmąją lietuvišką abėcėlę sudarė pirmosios lietuviškos knygos Katekizmas autorius Martynas Mažvydas. Su bibliotekininkėmis mokiniai rinko gražiausius žodžius, kuriais tapo Mama, Lietuva. Vėliau vaikai atsakinėjo į viktorinos klausimus apie Lietuvą ir kalbą. Džiugu, kad mokiniai žinojo, kas parašė Lietuvos himną, kas Lietuvos sostinė, iš ko susideda sakiniai, puikiai atsakinėjo į klausimus, iš raidžių dėliojo žodžių dėliones. Pasibaigus pamokėlėms, palinkėjome priešmokyklinės grupės vaikams, kad mūsų gimtoji kalba skambėtų ne tik lūpose, bet ir jų širdelėse.

Vladislava Šiaudvytienė, bibliotekininkė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Į Radviliškio ligoninę pateko narkotikų perdozavusi moteris

Avatar

Paskelbta

data

Vasario 25 d. 13.45 val. Radviliškyje, V. Kudirkos g. bute rastas
plastikinis maišelis, kuriame buvo balti milteliai, įtariama,
narkotinė medžiaga. Iš buto į Radviliškio ligoninės priėmimo
skyrių atvežta moteris, gim. 1994 m., įtariama, perdozavusi
narkotinių medžiagų.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi