Socialiniai tinklai

Aktualijos

Mieli kraštiečiai,

Avatar

Paskelbta

data

Kandidatuoju į Seimą vienmandatėje Radviliškio-Tytuvėnų rinkimų apygardoje. Esu vienintelis nepartinis kandidatas, kurį į rinkimus iškėlė Radviliškio-Tytuvėnų gyventojai, įvertinę mano darbą rajono savivaldybės Taryboje. Neturiu partijų palaikymo ir įtakingų finansinių rėmėjų, todėl rašau Jums paprastą laišką, kuriame noriu trumpai išdėstyti pagrindines idėjas.

– Vienmandatėje apygardoje išrinktas Seimo narys pirmiausia atstovauja savo rinkėjams net ir sprendžiant kasdienius klausimus. Tai darau jau dabar, dirbdamas rajono Taryboje: vos ne kasdien sulaukiu prašymų, pradedant nesąžiningomis mokesčių, socialinės paramos, atlyginimų skaičiavimo tvarkomis, mokyklų uždarinėjimu, baigiant kelių priežiūra ir laiku nenupjauta žole. Jau neskaičiuojant sustabdytų korupcija atsiduodančių projektų ir sutaupytų šimtų tūkstančių eurų. Gyventojų atstovas turi būti lengvai pasiekiamas, todėl mano priimamieji veiks kiekvienoje seniūnijoje


– Nenormalu, kai prekių antkainiai viršija 100 proc., todėl valstybės pareiga apginti savo piliečius nuo monopolistų


– Parduodantis žemės ūkio produkciją turi gauti pusę sumos nuo galutinės kainos, o likusi – dalijama perdirbėjui ir pardavėjui


– Mokyklos, net ir mažiausios, turi būti išsaugotos – valstybės pareiga skirti tiek lėšų, kad ir mokiniai, ir mokytojai nesijaustų žeminami. Paskutinį žodį dėl mokyklų uždarymo turi tarti ne politikai, o bendruomenės


– Kaip ir pensijos, socialinės išmokos turi būti indeksuojamos, kartu pasirūpinant, kad paramos gavėjas nebūtų vadinamas išlaikytiniu, o turėtų galimybę oriai gyventi


– Korupciją bus galima pažaboti tik tada, kai kiekvienas balsuojantis ar dedantis parašą neš asmeninę atsakomybę – padaryta žala valstybei turi būti išieškota iš kiekvieno kaltininko.


– Visi seniūnai turi būti renkami tiesiogiai, nes seniūnijų gyventojai geriausiai žino, kuris seniūnas sugebės spręsti problemas.


– Dirbdamas rajono Taryboje įrodžiau, kad ir vienas eilinis politikas gali padaryti pakankamai daug. Tam turiu patirties, jėgų ir pasiryžimo. Todėl nuoširdžiai prašau Jūsų palaikymo spalio 11 dieną, kad žmonių gerovė neliktų dar vienu politinių partijų lozungu.


Gediminas Lipnevičius,

nepartinis kandidatas į Seimą

vienmandatėje Radviliškio -Tytuvėnų rinkimų apygardoje.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Dokumentus klastojęs šiaulietis indulgencijos nuo baudžiamosios atsakomybės nepasigamino

Avatar

Paskelbta

data

Ne vienerius metus Šiaulių centre gyvenęs ir savo butą dokumentų klastojimo dirbtuvėmis pavertęs vyras buvo demaskuotas  praėjusių metų balandį, kai Šiaulių apskrities policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, tikrindami informaciją apie Šiaulių apskrityje gaminamus  netikrus  dokumentus, jo bute atliko kratą.

Į kriminalistų akiratį šis 62 metų vyras su dar keletu asmenų pateko 2018 m. vasarą. Šiaulių pareigūnai sulaukė pagalbos prašymo iš Estijos kolegų, kurie turėjo informacijos, jog į jų šalį iš Šiaulių atkeliauja suklastoti  asmens tapatybės dokumentai ir  prašė nustatyti netikrų dokumentų gamintojus. Netrukus Estijoje buvo sulaikytas suklastotą dokumentą įsigijęs estas ir jį atgabenęs tarpininkas iš Latvijos. Į tyrimą įsitraukę Šiaulių pareigūnai nustatė net keletą su  dokumentų klastojimu susijusių asmenų, tarp kurių  – ir minėtas  šiaulietis.

Tai, ką išvydo jo bute, pribloškė net daug visko mačiusius kriminalistus. Butas buvo paverstas tikromis dokumentų klastojimo dirbtuvėmis. Kratos metu pareigūnai čia rado krūvas blankų netikriems dokumentams gaminti ir  įvairių institucijų antspaudų, tiems pagamintiems dokumentams patvirtinti. Už tam tikrą pinigų sumą klientas čia galėdavo įsigyti Kelių transporto priemonių vairuotojo pasirengimo vežti pavojingus krovinius pažymėjimus, Šiaulių profesinio rengimo centro ar kitų mokymo įstaigų mokinio pažymėjimus,  Šiaulių profesinio rengimo centro, įvairių Lietuvos universitetų bei kolegijų  bakalauro  ar magistro diplomus, brandos atestatus, net Valstybinės vidaus vandenų laivybos inspekcijos Motorinio pramoginio laivo laivavedžio tarptautinį kvalifikacijos liudijimą.

Tačiau dokumentai buvo gaminami iš netinkamo popieriaus, neturinčio vandens ženklų, atspausdinti rašaliniu spausdinimo įrenginiu,  juose nurodyti tikrovės neatitinkantys duomenys, nes nurodyti asmenys, realiai nesimokė ir  egzaminų nelaikė.

Vyro gyvenamojoje vietoje buvo rasta ir 19netikrų juridinių bei fizinių asmenų antspaudų. Tarp jų  – notarų,  Šiaulių darbo biržos,  Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos“, įvairų mokslo įstaigų antspaudai.

Šiauliečiui pareikšti kaltinimai  ne tik dėl dokumentų bei antspaudų klastojimo, bet ir dokumentų pagrobimo arba pagrobtojo panaudojimo, nes jis,  neturėdamas teisėto pagrindo, įgijo ir laikė  vieno Italijos piliečio pasą bei Lietuvos piliečiui priklausantį Valstybinės vidaus vandenų laivybos inspekcijos Motorinio pramoginio laivo laivavedžio tarptautinį kvalifikacijos liudijimą.

Pastarosiomis dienomis ikiteisminis tyrimas dėl minėtų nusikalstamų  jau baigiamas ir vyras stos prieš teismą.

Filmuotą medžiagą rasite čia: https://youtu.be/dP-Mwf2vPhM

Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Vėriškių kaime moteris smurtavo prieš vaiko teisių apsaugos specialistus

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 18 d. 14.30 val. Radviliškio rajone, Vėriškių kaime, bute  moteris,
gim. 1974 m., panaudodama fizinį smurtą, pasipriešino Šiaulių
apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistams.
Nukentėjusieji į gydymo įstaigas nesikreipė.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi