Socialiniai tinklai

Aktualijos

„Juodeliuose“ – nelaimingas atsitikimas

Avatar

Paskelbta

data

Nelaimingais atsitikimais garsėjančioje įmonėje UAB „Juodeliai“ vasario 9 d. ir vėl  įvyko nelaimė. Šios istorijos gal nebūtume sužinoję, tačiau aktyvūs radviliškiečiai apie tai pranešė savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakcijai

Darbininkui sužalotas veidas

Pasak radviliškiečių, už galvos plaukų į medžio apdirbimo mechanizmą  įtrauktas  veidą  susižalojo UAB  „Juodeliai” Radviliškio padalinio darbuotojas. Nelaimingo atsitikimo darbe metu vaikinui buvo išmušti keli dantys, sulaužyti veido kaulai, stipriai sutrenktos smegenys. Dėl patirtų galvos ir kūno sužalojimų jaunuolis buvo išvežtas į Respublikinę Šiaulių ligoninę. 

Apie nelaimingą atsitikimą UAB „Juodeliai“ įmonėje nebuvo paviešinta  policijos suvestinėje, nors  į įvykio vietą skubėjo visos spec. tarnybos.

„Juodelių“ administracija atsitvėrė tylos siena

„Radviliškio krašto“ redakcija dėl įvykio komentaro kreipėsi į  UAB „Juodeliai“ Radviliškio cecho vadovą Egidijų Semašką, tačiau jis atsakė, kad nėra įpareigotas bendrauti su žiniasklaidą ir patarė kreiptis į administraciją.

Įmonės generalinio direktoriaus asistentė Aušrinė Čėsnaitė  atsakė, kad taip pat nėra įpareigota bendrauti su žiniasklaida, o apie patį nelaimingą atsitikimą įmonės Radviliškio ceche jokios informacijos neturi

Atsiliepimai apie įmonę nedžiuginantys

Ši įmonė garsėja nelaimingais atsitikimais, gaisrais ir sunkiomis darbo sąlygomis.

Tinklapyje rekvizitai.lt yra nemažai buvusių UAB „Juodeliai“ įmonės darbuotojų atsiliepimų apie  įmonę, cituojame keletą fragmentų: „… sunkios darbo sąlygos, darbininkai nesupažindinami su darbo  sauga, dirbama po 12 valandų, tabeliuose rašoma, kad tik 8“.

Įmonei iškelta ne viena byla dėl žalos atlyginimo kuomet susižalojo darbininkai.Gavę UAB „Juodeliai“ vadovų bei darbo inspekcijos paaiškinimus, paviešinsime kituose savaitraščio „Radviliškio kraštas“  numeriuose.

(Bus daugiau)

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

III Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Muzikuojantys berniukai”

Avatar

Paskelbta

data

Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos organizuojamas III tarptautinis konkursas „Muzikuojantys berniukai“, įvyko šių metų kovo 26 d.

Konkursas sulaukė net 78 dalyvių iš daugelio Lietuvos (Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio, Varėnos, Kretingos, Kauno, Radviliškio, Šiaulių, Švenčionių r., Druskininkų, Raseinių) bei Latvijos (Liepojos, Rygos, Malpils, Jekabpils) miestų. Sudėtingomis karantino sąlygomis – tai didelis pasiekimas ir konkurso populiarumo bei reikalingumo patvirtinimas.

Kaip ir daugelis šiuo metu organizuojamų renginių, konkursas vyko nuotoliniu būdu (klausomi ir vertinami konkurso dalyvių vaizdo įrašai). Svarbu paminėti, kad ne tik įrašų darymas, bet ir visas mokymo procesas jau beveik pusę metų tęsiasi tik per nuotolį. Šiandien dažnai vartojamas terminas „nuotolis“, įvairiose veiklose turi ir skirtingą prasmę, ir nevienodas tikslo siekimo galimybes. Praktiniame muzikos atlikimo mokyme – tai neįtikėtinas iššūkis. Ką reiškia nuotolinis darbas muzikos meno bei muzikos instrumento įvaldymo mokyme, kai svarbu ne tik žinių ir informacijos perteikimas (kuris, žinoma vyksta lėčiau ir sunkiau), bet ir daug kitų, specifinių profesinių dalykų: atidus klausymas, aiškus girdėjimas, kūno padėtis ir laisvumas grojimo metu, judesių tikslumas, muzikos pojūtis, emocija, energija ir kt. Visa tai perteikti (ir mokytojui, ir mokiniui), kai skiria ekranas, išties sudėtingas iššūkis, tad, visi jį priėmę ir sugebėję pasiekti gero rezultato, verti didžiulės pagarbos ir dėkingumo žodžių: konkurso dalyviams už jų savarankiškumą, užsispyrimą, darbštumą, norą muzikuoti; mokytojams už išradingumą, kūrybingumą, ištvermę, rūpestį, meilę vaikams ir muzikai.

 Laisvai pasirinktą konkurso dalyvių programą skirtingose amžiaus grupėse (bendras dalyvių amžius 6 – 18 metų) vertino dvi tarptautinės žiuri komisijos: pianistų – pirmininkas Latvijos muzikos akademijos profesorius Normuds Viksne, nariai profesorius Rokas Zubovas ir Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos mokytoja ekspertė Biruta Vaišienė; stygininkų (smuikininkų ir violončelininkų) – pirmininkė Sandra Grinberga (Latvija), narės LMTA lektorė, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, S. Šimkaus konservatorijos mokytoja ekspertė Kristina Kupšienė ir Klaipėdos J. Karoso muzikos mokyklos mokytoja metodininkė Liuda Kuraitienė. Dalyvių pasirodymai (vaizdo įrašai) pagal surinktų balų skaičių buvo įvertinti laureatų (1, 2, 3 vietos) bei diplomantų vardais.

Radviliškio muzikos mokyklą jau nebe pirmą kartą šiais metais įvairaus lygio konkursuose atstovavo mokytojo Ryčio Borusevičiaus IV klasės mokinys Augustas Kazakėvič. Jei prieš du metus apskritai pirmą kartą dalyvaudamas tokio aukšto lygio kaip  „Muzikuojantys berniukai“ konkurse, Augustas laimėjo III vietos laureato vardą, tai šių metų konkurse jaunasis pianistas tapo  II vietos laureatu.

             Sveikiname nugalėtojus ir linkime naujų kūrybinių pasiekimų!

Skaityti daugiau

Aktualijos

Policija prašo atpažinti moterį

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą  dėl sukčiavimo. Internetiniame tinklalapyje moteris, pasivadinusi „Gettry“, iš pardavėjos  apgaule išviliojo  striukę, kurios vertė – 170 eurų. Kovo 1 d. Šiauliuose, Aido g., prie prekybos centro „Akropolis“, užfiksuota moteris, įtariama, atsiimanti  išviliotąją striukę. Atpažinusius ją gyventojus  prašytume paskambunti tyrėjui Artūrui Augiu telefonais (8 700) 61490, (8 686) 44630 arba parašyti elektroniniu paštu arturas.augys@policija.lt.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi