„Juodeliuose“ – nelaimingas atsitikimas

Nelaimingais atsitikimais garsėjančioje įmonėje UAB „Juodeliai“ vasario 9 d. ir vėl  įvyko nelaimė. Šios istorijos gal nebūtume sužinoję, tačiau aktyvūs radviliškiečiai apie tai pranešė savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakcijai

Darbininkui sužalotas veidas

Pasak radviliškiečių, už galvos plaukų į medžio apdirbimo mechanizmą  įtrauktas  veidą  susižalojo UAB  „Juodeliai” Radviliškio padalinio darbuotojas. Nelaimingo atsitikimo darbe metu vaikinui buvo išmušti keli dantys, sulaužyti veido kaulai, stipriai sutrenktos smegenys. Dėl patirtų galvos ir kūno sužalojimų jaunuolis buvo išvežtas į Respublikinę Šiaulių ligoninę. 

Apie nelaimingą atsitikimą UAB „Juodeliai“ įmonėje nebuvo paviešinta  policijos suvestinėje, nors  į įvykio vietą skubėjo visos spec. tarnybos.

„Juodelių“ administracija atsitvėrė tylos siena

„Radviliškio krašto“ redakcija dėl įvykio komentaro kreipėsi į  UAB „Juodeliai“ Radviliškio cecho vadovą Egidijų Semašką, tačiau jis atsakė, kad nėra įpareigotas bendrauti su žiniasklaidą ir patarė kreiptis į administraciją.

Įmonės generalinio direktoriaus asistentė Aušrinė Čėsnaitė  atsakė, kad taip pat nėra įpareigota bendrauti su žiniasklaida, o apie patį nelaimingą atsitikimą įmonės Radviliškio ceche jokios informacijos neturi

Atsiliepimai apie įmonę nedžiuginantys

Ši įmonė garsėja nelaimingais atsitikimais, gaisrais ir sunkiomis darbo sąlygomis.

Tinklapyje rekvizitai.lt yra nemažai buvusių UAB „Juodeliai“ įmonės darbuotojų atsiliepimų apie  įmonę, cituojame keletą fragmentų: „… sunkios darbo sąlygos, darbininkai nesupažindinami su darbo  sauga, dirbama po 12 valandų, tabeliuose rašoma, kad tik 8“.

Įmonei iškelta ne viena byla dėl žalos atlyginimo kuomet susižalojo darbininkai.Gavę UAB „Juodeliai“ vadovų bei darbo inspekcijos paaiškinimus, paviešinsime kituose savaitraščio „Radviliškio kraštas“  numeriuose.

(Bus daugiau)

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts