UŽ KĄ KOVOJOME, ANT TO IR UŽSIROVĖME

Antanas Stugys

Feljetonas
Balandžio 27 dieną  Kaune dalyvavau Lietuvos Visuomenės Tarybos narių visuotiniame  susirinkime. Pašalintus valdybos narius pakeitėme kitais.
Mano nuotaiką sugadino Mindaugo Puidoko agitacinis-reklaminis pasirodymas. Pakeliui į Kauną autobusiuke net susiginčijau su… tuo metu dar eiliniais organizacijos nariais. Dėl M.P. kandidatūros į LR prezidento postą. Jie buvo – už, aš – prieš. Informavau juos apie tai, kad ponas Mindaugas jau yra padaręs nepataisomą žalą – pritardamas Seime priimtam įstatymų pakeitimui  dėl Lietuvos žemės įsigijimo užsieniečiams įteisinimo. (Dėl ko referendumu bandydamas sustabdyti Lietuvos išpardavimą, gyvybę prarado Pranciškus Šliužas). Už ką kovojome, ant to ir užsirovėme. Internetinę nuorodą (pasitikrinimui) prisegu: https://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=15275&p_k=1&p_a=sale_bals&p_bals_id=-27848
 Būkim biedni, bet teisingi. Jeigu jis jau dabar daro tokias sąmoningas KLIAUZAS  dar tik būdamas Seimo nariu, tai ką jis darys jau turėdamas prezidento įgaliojimus? Su prezidentais lietuviams nesiseka. Galima pagalvoti, kad jie moka tik žlugdyti: respublikos energetiką, ekonomiką, teisėsaugą. (Parduodama Mažeikių nafta, inicijuojamas AE uždarymas. Nevetuojamas lito panaikinimas. Užmerkiamos akys į vaikų iš šeimų grubų paiminėjimą ir pradanginimą, teismų savivaliavimą). Koks apokalipsis laukia Lietuvos ir tautos  būsimo prezidentavimo periodu?
 Jeigu LVT susirinkimas nusprendė „Neprieštarauti M. Puidoko rinkiminei politikai“, neprieštaravau ir aš. Tačiau, kaip privatus asmuo, už jį nebalsuosiu. Gerai pakabintas jauno politiko liežuvis – ne argumentas, dėl kurio reikia užmerkti akis į jo jau nuveiktą, nepataisomą darbo broką.
 Taip, rinktis nėra iš ko. Taip, kaip tvirtino gerbiamas Z. Vaišvila, kiti „sistemos kandidatai į būsimus LR prezidentus“ nors ir buvo pakviesti, į LVT visuotinį susirinkimą  neatvyko. Tačiau balsuoti už būsimą prezidentą, jau dabar turintį tokią „politinę kuprą“, jau dabar darantį tokias KLAIDAS,  neprotinga, trumparegiška, beviltiškai savižudiška. Lietuviai kaip ir ukrainiečiai… Ten rinkosi – kad tik ne POROŠENKĄ. Čia… – vėl geriausią iš blogiausių.  

Total
0
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts