Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Įsteigtas Nepriklausomybės gynėjų sąjungos skyrius

Avatar

Paskelbta

data

 

Kovo 23d. Radviliškio Šaulių namuose įvyko Lietuvos Nepriklausomybės gynėją sąjungos skyriaus steigiamasis susirinkimas. Iniciatorius, Nepriklausomybės gynėjų sąjungos narys nuo 2011m. Albertas Vitartas, supažindino susirinkusius dalyvius su Sąjungos, veikiančios pagal asociacijų įstatymą, įstatais, papasakojo apie veiklą. Steigiamajame susirinkime dalyvavo 11 dalyvių, kurie visi pareiškė norą įstoti į Sąjungą. Vienbalsiai išrinktas Radviliškio skyriaus pirmininkas (A.Vitartas),valdyba (A.Vitartas, P.Sluckus, V.Simelis). Revizore išrinkta Z.Urbonienė. Patvirtinus skyriaus įstatus, aptarti ir einamieji klausimai.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019