Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Iškirstų medžių detektyvas

Avatar

Paskelbta

data

Rajono savivaldybės valdžia vasaros pabaigoje priėmė sprendimą pradėti Radviliškio miesto Aušros aikštės atnaujinimo darbus. Radviliškio bendruomenės nariams kilo klausimas, kur dingo aikštėje augę ir dėl renovacijos darbų iškirsti medžiai.

Pasiteiravus Radviliškio miesto seniūno, buvo suteikta informacija, kad dėl nukirstų medžių likimo reikia kreiptis į aikštės renovacijos darbus vykdančią AB „Panevėžio statybų trestas”.

Susisiekus su šios bendrovės atsakingais asmenimis, atsakymas į pateiktą klausimą dėl nukirstų liepų buvo toks: reikia kreiptis į užsakymą pateikusią pusę, vadinasi, į Radviliškio seniūniją ir Radviliškio miesto savivaldybę.
Radviliškio miesto seniūnijos darbuotojai pareiškė, kad jie nukirstų medžių likimo nežino ir reikia kreiptis į Radviliškio rajono savivaldybės Statybos skyrių.

Statybos skyriaus vedėjas Gintautas Vičas informavo, kad dėl nukirstų medžių likimo reikia kreiptis į rangovą ar seniūniją ir žiūrėti statybų projektą. Baigus pokalbį, kilo klausimas, nejaugi vėl reikia kreiptis į rangovą ir seniūniją? Tai tarsi užburtas ratas, iš kurio neįmanoma ištrūkti. Tačiau po kelių minučių Statybos skyriaus vedėjas G. Vičas skambtelėjo ir pranešė, kad mediena suvežta į oranžeriją prie Šiaulių plento, seniūnija medžius pjausto ir dalina malkas pagal poreikį neįgaliesiems.

Įdomu, kad apsilankius seniūnijoje jos darbuotojai to nežinojo ir negalėjo suteikti jokios informacijos. Keista, kad valdininkai slepia ar patys nežino, kur dingo medžiai, išpjauti miesto aikštėje. Kas gali paneigti, kad medžiai atsidūrė kokio valdininko kieme? Juk su tiek nupjautų medžių galima apšildyti valdininko namą šildymo sezono metu.

 

Aurelija BRILIŪTĖ

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019