Iškirstų medžių detektyvas

Rajono savivaldybės valdžia vasaros pabaigoje priėmė sprendimą pradėti Radviliškio miesto Aušros aikštės atnaujinimo darbus. Radviliškio bendruomenės nariams kilo klausimas, kur dingo aikštėje augę ir dėl renovacijos darbų iškirsti medžiai.

Pasiteiravus Radviliškio miesto seniūno, buvo suteikta informacija, kad dėl nukirstų medžių likimo reikia kreiptis į aikštės renovacijos darbus vykdančią AB „Panevėžio statybų trestas”.

Susisiekus su šios bendrovės atsakingais asmenimis, atsakymas į pateiktą klausimą dėl nukirstų liepų buvo toks: reikia kreiptis į užsakymą pateikusią pusę, vadinasi, į Radviliškio seniūniją ir Radviliškio miesto savivaldybę.
Radviliškio miesto seniūnijos darbuotojai pareiškė, kad jie nukirstų medžių likimo nežino ir reikia kreiptis į Radviliškio rajono savivaldybės Statybos skyrių.

Statybos skyriaus vedėjas Gintautas Vičas informavo, kad dėl nukirstų medžių likimo reikia kreiptis į rangovą ar seniūniją ir žiūrėti statybų projektą. Baigus pokalbį, kilo klausimas, nejaugi vėl reikia kreiptis į rangovą ir seniūniją? Tai tarsi užburtas ratas, iš kurio neįmanoma ištrūkti. Tačiau po kelių minučių Statybos skyriaus vedėjas G. Vičas skambtelėjo ir pranešė, kad mediena suvežta į oranžeriją prie Šiaulių plento, seniūnija medžius pjausto ir dalina malkas pagal poreikį neįgaliesiems.

Įdomu, kad apsilankius seniūnijoje jos darbuotojai to nežinojo ir negalėjo suteikti jokios informacijos. Keista, kad valdininkai slepia ar patys nežino, kur dingo medžiai, išpjauti miesto aikštėje. Kas gali paneigti, kad medžiai atsidūrė kokio valdininko kieme? Juk su tiek nupjautų medžių galima apšildyti valdininko namą šildymo sezono metu.

 

Aurelija BRILIŪTĖ

Total
0
Dalinasi
Related Posts