Vasario 23 d. tarp 19.15 val. ir 19.34 val. Radviliškyje, A. Povyliaus g., išlaužus autoserviso pakeliamų durų langą, įsibrauta į vidų ir pavogtas kasos aparato stalčius su jame esančiais 83 eurais.
Radviliškio rajono tarybos nario Gedimino Lipnevičiaus iniciatyva sutaupytas milijonas eurų – žeidžia savivaldybės dalykinę reputaciją ir valdininkų garbę…