Baisogalos pagyvenusių žmonių asociacija ,,Sidabro gija“ tęsia suplanuotą 2021 metams veiklą

Liepos 2 d. vyko Baisogalos pagyvenusių žmonių asociacijos ,,Sidabro gija“  popietė ,,Kulinarija – konditerija“ Pakiršinio dvare. Ant gražiai gėlių puokštėmis papuoštų stalų popietės dalyviai sudėjo savo pagamintus patiekalus. Popietę vedė šios srities specialistė Genovaitė Tavorienė. Ji pravedė  edukaciją, kaip gaminami konditerinių gaminių papuošimai. Geriausiai sekėsi Violetai Jomantienei. Vyko viktorina ir buvo užduodami klausimai prisiminimui apie tarybinių metų konditerinių produktų, parduodamų parduotuvėse, pavadinimus. Atspėjusiems Genovaitė įteikdavo prizus. Buvo prisimintos patarlės, susijusios su maistu. Popietės pabaigoje buvo išragauti visi patiekalai.  

Asociacijos pirmininkės Zinos Terebeizienės nuomone, pagyvenusiems žmonėms aktyvūs renginiai padeda išsiskleisti emocijoms, ugdo norą bendrauti, aptarti įvykius, pasidalyti patirtimi, pamiršti bėdas ir pajusti džiaugsmą bendraujant su savo bendraamžiais. Kaip nuostabu, kad  visi dalyvavę popietėje buvo aktyvūs, nesėdėjo nuliūdę, o visi kartu dainavo ir šoko. Asociacijos vedlys dainoms – Antanas Zvėga. Tik jo grojimas akordionu išjudina visus pasilinksminti.             

Liepos 7 d. aplankytas Linkuvos miestelis. Kunigas Tomas Janavičius asociacijos narius pasitiko prie Švč. Mergelės Marijos škaplierinės bažnyčios ir aukojo šv. Mišias už mus ir mūsų artimuosius. Po mišių mums buvo papasakota bažnyčios istorija, apžiūrėjome buvusio vienuolyno pastatus. Pakeliui aplankytas Petrašiūnų siauruko muziejus. Po to vykome į Pakruojo dvarą, kuriame vyksta gėlių festivalis. Gėrėjomis gėlių kompozicijomis ant žemės, milžiniškose skulptūrose, ant pastatų, langų ir sienų.

Kelionės metu su jubiliejiniu gimtadieniu  buvo pasveikinta Veronika Kalinaitienė.

Grįžome namo nepavargę ir pilni gerų emocijų.
Asociacijos nariai rūpinasi sveikata, su didžiausiu noru lanko Radviliškio baseiną ir  aktyviai naudojasi jame teikiamomis procedūromis. Taip pat buvome pasikvietę į svečius natūralios medicinos sveikatos centro ,,Vilcacora“ gydytoją Tomą Vilūną, kuris paskaitė  paskaitą apie bendrą kraujo apytakos sutrikimą, aterosklerozinius pakitimus kraujagyslių sistemoje.

Baisogalos pagyvenusių žmonių asociacijos ,,Sidabro gija“ pirmininkė Zina Terebeizienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts