Ir žiemą Pievų gatvė gražinasi

Šiais metais žiema išskirtinė, nes jau sausio mėnuo, o sniego ir šalčių kaip ir nematėme. Polekėlės kaime žmonės yra tiesiog išradingi, meniški: kad ir neturime sniego, vis tiek moka pasipuošti savo sodybas, savo gatvę.

Pievų gatvė yra pripažinta gražiai tvarkoms gatve. Todėl ir gražu, kai žmonės sugalvojo  vietoje sniego senio besmegenio iš medžio kaladžių padaryti medinį  kaladžių senį. Pravažiuojant pro šalį jis labai gražiai ir išskirtinai atrodo. Šaunu, kad yra galvojančių, tad ir be sniego galima taip gražiai ir  be didelių lėšų  pasipuošti.

Žinoma, kaip ir visuose kaimukuose, yra žmonių, kuriems aplinka nėra svarbi ir kaip jie gyvena taip jiems ir yra gerai. Puikus ir pagirtinas  visiems yra pavyzdys ši Polekėlės Pievų gatvė, šaunuoliai žmonės, kad taip visi tik tvarkytųsi.

Šių metų sausio 13-19 dienomis vyks 2019 m. Polekėlės seniūnaitijos ,,Metų žmogus“ rinkimai. Kviečiame visus aktyviai dalyvauti. Balsuojamolekėlės bendruomenės patalpose nuo 18  iki 20 valandos Vienas gyventojas gali balsuoti tik vieną kartą.

Saulius Taločka

Total
0
Dalinasi
Related Posts