Centro mokiniai praktinius įgūdžius tobulina Ispanijoje, Valensijos mieste

2021 metų spalio 31 dieną įgyti naujos patirties į Ispaniją, Valensijos miestą, išvyko dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo, staliaus ir šaltkalvio specialybių mokiniai.

Dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo specialybės mokinys dirba minkštų baldų gamybos įmonėje, užtiesalų ir pagalvių siuvimo ceche. Staliai atlieka nesudėtingus baldų gamybos darbus. Šaltkalviai darbinę praktiką atlieka Teyfmon įmonėje, kurioje gaminami metaliniai kėdžių stovai, sulankstomų lovų rėmai bei lankstai. Mokiniai užduotis atlieka programinėmis ir mechaninėmis, gręžimo, šlifavimo bei metalo pjaustymo staklėmis. Įmonės darbuotojai ne tik padeda, pataria, bet ir supažindina su technologinėmis naujovėmis.

Dvylikai mokinių ir keturiems lydintiems profesijos mokytojams sudarytos puikios sąlygos ne tik tris savaites tobulinti profesines žinias, bet ir turiningai leisti laisvalaikį. Pažintinių ekskursijų metu aplankyti kalnų miesteliai Morella ir Peniskola, nuo kurių tvirtovių bokštų atsiveria įspūdingi vaizdai. Aplankytas Albuferos gamtos parkas, plaukta laivu, maudytasi Viduržemio jūroje.

Mokiniai, atlikę darbines užduotis ir pailsėję, lanko meninės raiškos seminarą, kurį veda asociacijos CADIR dėstytoja.

Vakarais galima žiūrėti kaip vyksta ispanų futbolo treniruotės atvirose miesto erdvėse įrengtuose stadionuose.

Projekto dalyviai džiaugiasi, kad ir griežtai laikantis COVID saugumo reikalavimų, sudarytos puikios galimybės tobulinti sėkmingam gyvenimui ir savarankiškai veiklai būtinas kompetencijas.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija

Total
6
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts