Socialiniai tinklai

Aktualijos

Informacija apie kelių ir gatvių valymo darbus Radviliškio rajone

Avatar

Paskelbta

data

Visi, pasiilgę žiemos, pramogauja, o kelininkams snygis ir pūgos pranašauja rimtus iššūkius – intensyvus darbas dar tik prieš akis.

Radviliškio mieste ir Aukštelkų seniūnijoje kelius ir gatves valys UAB „Ecoservice projektai“. Pirmą kartą šiais metais keliai ir gatvės Aukštelkų seniūnijoje valytos sausio 9 dieną. Valytos Aukštelkų, Kalnelio Gražionių gatvės, pagrindinės kaimų gatvės ir per seniūniją einantys svarbesni keliai.

Radviliškio miesto seniūnija turi dar ir savo technikos, kuria valo pėsčiųjų takus, aikštes, šaligatvius. Atsiradus poreikiui valyti daugiabučių namų kiemus, apie tai daugiabučių namų gyventojai bus informuotai atskirais pranešimais, kad iš kiemų būtų laiku patrauktos transporto priemonės.

Baisogalos, Šeduvos, Pakalniškių, Sidabravo seniūnijose kelius ir gatves valys A. Gaidžiūno įmonė „Auridana“. Šaukoto seniūnijoje – UAB „Gerista“, Radviliškio, Šiaulėnų ir Tyrulių seniūnijose – UAB „Limega“. Šiaulėnuose šaligatviai jau valyti, per miestelį eina regioninis kelias, tad jį prižiūri AB „Kelių priežiūra“ padalinys Radviliškyje. Baisogalos, Šeduvos, Pakalniškių, Sidabravo, Radviliškio ir Tyrulių seniūnijose keliai ir gatvės dar nebuvo valyti, nebuvo poreikio. Kelių valymo darbus planuojama pradėti atsižvelgiant į oro sąlygas, greičiausiai artimiausiu metu. Valymo įmonės yra pasirengusios vykdyti darbus.

Skėmių ir Grinkiškio seniūnijose kelius ir gatves valo UAB „Baisogalos statyba“. Kelių ir gatvių valymą seniūnijose koordinuoja seniūnai.

Valstybinės reikšmės kelių priežiūrą visoje Lietuvoje koordinuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie LR susisiekimo ministerijos, kelius prižiūri AB „Kelių priežiūra“ padaliniai rajonuose.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Gimtųjų žodžių apkabintas, aš gyvas kalboje…

Avatar

Paskelbta

data

Kalba, kurią kalbam ir didžiuojamės, yra mūsų kalba!

Joje užtenka žodžių meilei

ir neapykantai, džiaugsmui

ir liūdesiui…

Ji niekuo negrasina, ji nieko neatstumia… Kaip ir visos kitos… Ji nori gyventi!!!

Kas moka žodį, randa kelią

Visur ir visada…

J.Marcinkevičius

Vasario 25-ą Vinco Kudirkos progimnazijos Indigo mieste vyko edukacinės pamokėlės, skirtos Tarptautinei gimtosios kalbos dienai paminėti. Jose dalyvavo priešmokyklinio  ugdymo programos vaikai. Pamokėlės prasidėjo J. Marcinkevičiaus eilėraščiu Gimtųjų žodžių apkabintas, kurį deklamavo Pelėdžiukų grupės mokinė Ema Blinstrubaitė. Lietuvių kalbos mokytoja Jovita Brunienė vaikams papasakojo apie gimtosios kalbos kilmę, jos išskirtinumą iš kitų pasaulio kalbų. Vaikai sužinojo, kad pirmąją lietuvišką abėcėlę sudarė pirmosios lietuviškos knygos Katekizmas autorius Martynas Mažvydas. Su bibliotekininkėmis mokiniai rinko gražiausius žodžius, kuriais tapo Mama, Lietuva. Vėliau vaikai atsakinėjo į viktorinos klausimus apie Lietuvą ir kalbą. Džiugu, kad mokiniai žinojo, kas parašė Lietuvos himną, kas Lietuvos sostinė, iš ko susideda sakiniai, puikiai atsakinėjo į klausimus, iš raidžių dėliojo žodžių dėliones. Pasibaigus pamokėlėms, palinkėjome priešmokyklinės grupės vaikams, kad mūsų gimtoji kalba skambėtų ne tik lūpose, bet ir jų širdelėse.

Vladislava Šiaudvytienė, bibliotekininkė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Į Radviliškio ligoninę pateko narkotikų perdozavusi moteris

Avatar

Paskelbta

data

Vasario 25 d. 13.45 val. Radviliškyje, V. Kudirkos g. bute rastas
plastikinis maišelis, kuriame buvo balti milteliai, įtariama,
narkotinė medžiaga. Iš buto į Radviliškio ligoninės priėmimo
skyrių atvežta moteris, gim. 1994 m., įtariama, perdozavusi
narkotinių medžiagų.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi