Informacija apie kelių ir gatvių valymo darbus Radviliškio rajone

Visi, pasiilgę žiemos, pramogauja, o kelininkams snygis ir pūgos pranašauja rimtus iššūkius – intensyvus darbas dar tik prieš akis.

Radviliškio mieste ir Aukštelkų seniūnijoje kelius ir gatves valys UAB „Ecoservice projektai“. Pirmą kartą šiais metais keliai ir gatvės Aukštelkų seniūnijoje valytos sausio 9 dieną. Valytos Aukštelkų, Kalnelio Gražionių gatvės, pagrindinės kaimų gatvės ir per seniūniją einantys svarbesni keliai.

Radviliškio miesto seniūnija turi dar ir savo technikos, kuria valo pėsčiųjų takus, aikštes, šaligatvius. Atsiradus poreikiui valyti daugiabučių namų kiemus, apie tai daugiabučių namų gyventojai bus informuotai atskirais pranešimais, kad iš kiemų būtų laiku patrauktos transporto priemonės.

Baisogalos, Šeduvos, Pakalniškių, Sidabravo seniūnijose kelius ir gatves valys A. Gaidžiūno įmonė „Auridana“. Šaukoto seniūnijoje – UAB „Gerista“, Radviliškio, Šiaulėnų ir Tyrulių seniūnijose – UAB „Limega“. Šiaulėnuose šaligatviai jau valyti, per miestelį eina regioninis kelias, tad jį prižiūri AB „Kelių priežiūra“ padalinys Radviliškyje. Baisogalos, Šeduvos, Pakalniškių, Sidabravo, Radviliškio ir Tyrulių seniūnijose keliai ir gatvės dar nebuvo valyti, nebuvo poreikio. Kelių valymo darbus planuojama pradėti atsižvelgiant į oro sąlygas, greičiausiai artimiausiu metu. Valymo įmonės yra pasirengusios vykdyti darbus.

Skėmių ir Grinkiškio seniūnijose kelius ir gatves valo UAB „Baisogalos statyba“. Kelių ir gatvių valymą seniūnijose koordinuoja seniūnai.

Valstybinės reikšmės kelių priežiūrą visoje Lietuvoje koordinuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie LR susisiekimo ministerijos, kelius prižiūri AB „Kelių priežiūra“ padaliniai rajonuose.

Total
0
Dalinasi
Related Posts