Socialiniai tinklai

Aktualijos

„Imantuose” – Kaziuko dienos renginys

Avatar

Paskelbta

data

„Imantų“ bendruomenė palaiko glaudžius ryšius su kaimyninėmis bendruomenėmis.

Jau dveji metai, kai bičiuliaujamasi su Pašušvio bendruomene: kartu vykstama į ekskursijas, dalyvaujama vakaronėse ir kituose renginiuose. Pašušvio kultūros namų dramos kolektyvas imantiškiams parodė net du savo pastatytus spektaklius. O kovo 3 dieną į „Imantų“ bendruomenės namus su spektakliu „Šventežeris“ atvyko  Pociūnėlių kultūros namų dramos kolektyvas, vadovaujamas Aušrelės Sereikienės. Pociūnėliečiai viešėjo kovo trečiąją, Kaziuko dienos išvakarėse, tad neatsitiktinai   parodė spektaklį pagal Kazio Sajos pjesę.
„Imantų“ bendruomenės tarybos narė Regina Vaitkevičienė tam, kad K. Sajos kūryba taptų žmonėms labiau pažįstama, susirinkusiesiems padovanojo glėbelį šio rašytojo knygų.
Po spektaklio buvo pagerbtas „Imantų“ bendruomenės bičiulis, miestelio gyventojas Kazys Strolys, dalyvaujantis praktiškai visuose priestočio bendruomenės renginiuose ir fiksuojantis fotoaparatu renginių akimirkas.

„Imantų“ bendruomenės informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje namuose rastas moters lavonas

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 27 d. 14.55 val. Radviliškyje, Maironio g., namuose  rastas
moters, gim. 1971 m., lavonas be išorinių sužalojimų.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Po to, kai rašėme Administracijos direktorės brangaus buto pirkimo „viražus“ paviešino ir LRT

Avatar

Paskelbta

data

Savaitraštis „Radviliškio kraštas“ jau ne kartą rašė apie sveiku protu nesuvokiamą administracijos direktorės J. Margaitienės norą viską rajono savivaldybėje pirkti labai brangiai: mašiną, baseino kėdes, statybos darbus. Ne išimtis ir buto pirkimas, kuris bus skirtas bendruomeniniams vaikų globos namams.

Po paviešinimo savaitraštyje „Radviliškio kraštas“, pirkiniu susidomėjo ir nacionalinė spauda

Buto pirkimu Stiklo gatvėje už daugiau nei 48 tūkst. eurų susidomėjo ir nacionalinė spauda – LRT.

Pasipiktinę šio namo gyventojai kelia klausimą dėl per didelės buto kainos ir fakto, kad butas nupirktas iš savivaldybės darbuotojos ir dėl to, jog jie nebuvo informuoti apie jų laiptinėje esančiame bute  kuriamą naują įstaigą.

Administracijos direktorė „už valdiškus“ pirko butą iš savo darbuotojos

Administracijos direktorė J. Margaitienė šioje situacijoje jokio interesų konflikto nemato – gyventojai ir patys galėjo siūlyti savo butus aukcionui (jeigu būtų apie jį žinoję). O kad butas pirktas iš savivaldybės darbuotojos L. Baškevičienės, dirbančios Finansų skyriuje, nieko tokio – ši darbuotoja pirkimo komisijoje nedalyvavo, tad interesų konfliktų nėra.

Na, administracijos direktorė visada stengiasi „sukti uodegą“ pateisindama brangius pirkimus, tik, deja, tai ne visada pavyksta.

Vicemeras dėl buto pirkimo „iš savų“ problemų nemato

Vicemeras M. Pauliukas teigia, jog paskelbiant konkursą nebuvo jokių galimybių tiksliai sužinoti, koks butas bus nupirktas, todėl namo gyventojai ir nebuvo informuoti apie planus pirkti  butą ir jame  įsteigti bendruomeninius vaikų globos namus. Jis tikisi, jog gyventojai bus tolerantiški ir globėjiški naujiems gyventojams.

Taip ir norisi vicemerui paaiškinti –  juk ne apie globėjiškumą ir toleranciją kalba, o apie mokesčių mokėtojų  pinigus, nes savivaldybėje – daugiau nei milijono eurų skylė, o jam vadovaujant  pinigai beatodairiškai švaistomi iš biudžeto  perkant butą už namo kainą.

Jonas Petrikas


Skaityti daugiau

Skaitomiausi