Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

„Imantuose“  –  Kalėdų senelio dovanos vaikams

Avatar

Paskelbta

data

Naujųjų metų dieną „Imantų“ bendruomenės vaikučiai sulaukė Kalėdų senelio su dovanomis. 

Susitikimui buvo pasiruošta. Vaikai, vadovaujami Ritos Jurkuvienės, atliko programėlę. Vėliau kiekvienas stengėsi parodyti tai, ko išmoko per metus: grojo smuiku, pianinu, deklamavo eile, vaidino. Kartu su Kalėdų seneliu visi linksmai pašoko prie eglutės. Galiausiai vaikai  gavo kuklias dovanėles.

Tą pat pavakarę Snieguolė išsiruošė aplankyti vaikų, nedalyvavusių eglutės šventėje. Ji perdavė mažyliams Kalėdų senelio dovanas.

„Imantų“ bendruomenės informacija

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019