Ilguočių kaime išrinkta nauja vadovė

Ilguočių kaimo gyventojams Išrinkta „Radviliškio krašto bendruomenės“ vadovė. Naująja vadove tapo Valentina Mikštienė. Moteris yra aktyvi šio kaimo gyventoja, norinti pasirūpinti savo kaimo žmonėmis.

Ilguočių  skyriaus vadovė perduos šio kaimo gyventojams, „Radviliškio krašto bendruomenės“ nariams, aktualią informaciją apie renginius, keliones, derins labdaros atvežimą. Naujoji vadovė ne tik informuos žmones apie bendruomenės veiklą, bet ir organizuos labdaros atvežimą, koordinuos „Radviliškio rajono paramos centro“ veiklą, derins pagalbą nukentėjusiems nuo įvairių nelaimių bei negandų.

„Džiaugiuosi, kad prie bendruomenės veiklos jungiasi vis daugiau  ir šio kaimo gyventojų.Tikiuosi, kad išrinkus naują vadovę Valentiną Mikšienę Ilguočių kaimo gyventojai taps dar aktyvesni ir dar aktyviau dalyvaus „Radviliškio krašto bendruomenės“ veikloje. Kasdien prie bendruomenės prisijungia vis daugiau aktyvių žmonių, galvojančių ne tik apie save, bet ir norinčių padėti kitiems“,- sakė „Radviliškio krašto bendruomenės“ bei „Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas Gediminas Lipnevičius.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts