Į susitikimą šeduvius ir alksniupiečius pakvietė Arvydas Juozaitis


Lapkričio 13 d.  Šeduvos bibliotekoje vyko miestelio bendruomenės susitikimas su rašytoju, filosofu, o šiuo metu ir kandidatu į Lietuvos Respublikos prezidentus Arvydu Juozaičiu. 

Susitikimo metu buvo pristatoma naujausia rašytojo knyga  „Tėvynės tuštėjimo metas“. „Knyga „Tėvynės tuštėjimo metas“  dingo iš knygynų, ji buvo atstota kitų knygų, kurių pasirodė esant kone dešimt. Buvo ir įdomu, ir reikšminga. Žmonės tebeskaito knygas. O kad neapsieita be politikos — tai juk aišku. Prezidento rinkimai po pusmečio, tačiau startas duotas. Teko kalbėti, galvoti, kaip ir ką daryti, kad Lietuva netuštėtų“,-  įspūdžiais iš susitikimo su šeduviais dalinosi A. Juozaitis.
Į knygos pristatymą susitikti su A.Juozaičiu atvyko ir „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius. „Arvydas Juozaitis lankėsi  „Radviliškio krašto bendruomenėje“ ir bendruomenės nariai jį pažino kaip šiltą, mielai bendraujantį žmogų“,- sakė G. Lipnevičius.
Iš Šeduvos A.Juozaitis pasuko Alksniupių link. „Po to, nakties pagauti, pasiekėme Alksniupius. Bendruomenė, savaime aišku, kiek mažesnė, bet pokalbis užtruko net tris valandas.  „Senelio“ Malinausko  ir „Draugo“ geriausias palikimas gyvas. Nepaprasti gyvai viską palaiko ir saugo Laima Didžbalienė. Pribloškė salė – jos kokybė, jos jaukumas. Ir apskritai  čia esama būsimo atgimimo gręžinio. Dievaži, tikisi, kad viskas bus gerai Alksniupiuose“,- apie susitikimą sakė A.Juozaitis.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts