Daugėlaičiuose išrinkta „Radviliškio krašto bendruomenės“ vadovė

Daugėlaičiuose išrinkta „Radviliškio krašto bendruomenės“ vadovė Daugėlaičių gyventojams. Šio skyriaus vadovė perduos Daugėlaičiuose gyvenantiems bendruomenės nariams aktualią informaciją apie renginius, keliones, derins labdaros atvežimą.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ Daugėlaičių skyriaus vadove tapo Renata Dzindzelėtienė. Renata – aktyvi moteris, aktyviai keliaujanti su bendruomene ne tik po Lietuvą, bet ir po Latviją. Moteris mėgsta bendrauti, nori padėti savo kaimo žmonėms. Renata ne tik informuos žmones apie bendruomenės veiklą ir organizuos labdaros atvežimą, bet ir koordinuos „Radviliškio rajono paramos

centro“ veiklą, derins pagalbą nukentėjusiems nuo įvairių nelaimių bei negandų. „Tikiuosi, kad išrinkus naują vadovę Renatą Dzindzelėtienę, Daigėlaičių kaimo gyventojai pradės aktyviai jungtis prie „Radviliškio krašto bendruomenės“ veiklos. Kasdien prisijungia vis daugiau aktyvių žmonių, galvojančių ne tik apie save, bet ir norinčių padėti kitiems. Primenu, kad tapimas bendruomenės nariu yra visiškai nemokamas, nėra nario ar kitų mokesčių“,- sakė „Radviliškio krašto bendruomenės“ bei „Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas Gediminas Lipnevičius.

 

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts