Gyventojai skundžiasi Vairuotojai turėtų pasisaugoti – Radviliškio miesto gatvėje atsivėrė smegduobė

Šią savaitę Radviliškio vairuotojams staigmenų pažėrė kelyje atsivėrusi smegduobė. Žmonės baiminasi, kad neužlyginus, įduba plėsis ir gali tapti avarijų priežastimi.

Vietoj įspėjamųjų ženklų apie kelyje tykantį pavojų šiuo metu vairuotojus Stiklo gatvėje informuoja gyventojų įkištos statybinės atliekos.

Anot radviliškiečių, smegduobė gatvėje žioji jau kurį laiką ir pamažu plečiasi.

,,Reikia sutvarkyti nedelsiant. Šiuo metu jos plotis siekia apie 40 cm, o gylis po žeme, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, turėtų būti apie nepilną metrą. Smegduobės turi savybę plėstis. Plika akimi po žeme matyti didžiulė ertmė. Jeigu ant smegduobės užvažiuotų automobilis, incidento išvengti nepavyktų. Kyla pavojus ne tik automobilius suniokoti, bet ir rimtai susižeisti”, – nuogąstavo radviliškietė.

Kokios priežastys lėmė įgriuvos atsiradimą, kol kas dar neaišku

Dažniausiai smegduobės atsiveria, kai požeminiai vandenys ištirpdo po žeme esantį gipso sluoksnį. Atsivėrus ertmei, į ją sukrinta gruntas.

Smegduobės gali atsiverti natūraliai, kartais jos susiformuoja dėl žmonių veiklos.

Neretai jos atsiranda ir dėl susidėvėjusių kanalizacijų, mat smarkiai lyjant kanalizacijos sistema nesurenka vandens, kuris sunkiasi po žeme ir išplauna jos sluoksnius.

Gyventojai vis dar laukia seniūnijos pagalbos. O kol kas tikimąsi, kad vairuotojai bus atsargūs, neapgadins savo automobilių.

,,Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts