Pribuvėjos registruojasi VMI?

VMI savo kanalo, deja, neturi. Kodėl mes nežinome, kiek piliečių teiks namudines gydymo paslaugas ligoniams ir kokie mokesčiai numatomi deklaruoti?

Nes ligoninių šitoje chuntos šalyje nebeliks, ar tai būtų  Jurbarkas, Šakiai ar Radviliškis.

Neturi mašinikės ir susirgus Varėnoje TBC  į  Alytų nebenuvyksi.  Po to traukia sanitarai lavonmaišius iš butų, sodybų ir dėl bendro konteksto prirašoma pinigėlio pandemijai – coronai.

Konstitucija, kuo tapo – pašluoste. Jeigu privalai mokėti 44 PSD,  ar sulauki realios  pagalbos poliklinikoje?

Pabandyk išsitirti širdį, dantį plombuoti. Štai viena moteris uostamiestyje blogai kvėpavo, nuėjo – sinusitas, še – vaistų, po jų moteriai galvą plėšė perpus, nuėjo po 10 dienų – jokio sinusito nebuvo, ką kliedi, užrašė pas psichiatrą pasigydyt galvutę, tyrimai neatlikti, nes pinigėlio į vokutį neįdėjo.

Kas kyšius legalizavo? Adamkus – legalios šlepetės.  Škes psakant, priemokos lyg įteisintos, psakant, daktarams.  Čia jo citata spaudai…

O  juk degeneracinei biurokratijai tai yra pretekstas smaugti žmones iki paskutinio siūlo.

Štai nebeužtenka jau išsimirkyt, išgarint medvilninę kaukę, jis turi mokėt 50, 60 cnt. už kaukutę kinišką, nes paklusnumas ir paskutinis skatikas yra  Šimonytei brangiau už seksą ko gero?

Kokioje šalyje sveikatos apsaugos ministras bylinėjasi su komentatoriais?  Proto pačiam garbingai trauktis iš pareigų neužtenka, ką tu, berazumėli, veiksi Užimtumo tarnyboje?

Priversti žmones streikuoti, nepaklusti mobingui, stresui Lietuvoje neįmanomas  siekis, mes ne graikai, prancūzai, rumunai, egiptiečiai, kurių riaušių valdžios bijo, kaip velnias rožančiaus.

Ruslanas Baranauskas – apžvalgininkas

Total
1
Dalinasi
Related Posts