Gyventojai skundžiasi Vadaktų miestelio pakelėje – balandos

Vadaktų miestelio gyventojai kreipėsi į  savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakciją su skundu, kad išasfaltuotos Tujų gatvės pakraščiuose želia balandos. „Kelią asfaltavo ir žolę pakelėje sėjo G. Žilėno bendrovė, tačiau vietoje pasėtos žolės kažkodėl išdygo piktžolės, o seniūnija pakelių netvarko“,- sakė vadaktiškiai.

Apie kelkraštyje augančias piktžoles informavome Sidabravo seniūną V. Blužą, o kadangi jis šiuo metu atostogauja, problemą pavedė  išspręsti savo pavaduotojai  I. Skurdelienei.

„Šioje gatvėje gyventojai turi privačias teritorijas, kurias turi prižiūrėti, o žolė pakelėje buvo užsėta, bet  kadangi  ji užsėta pirmus metus, tai ir nustelbė  piktžolės. Šiuo metu piktžolių problema   išspręsta – nuvažiavo seniūnaitės vyras ir jas nupjovė. Bet ir gyventojai turėtų suprasti, kad kiekvienas esame atsakingi už savo namų teritoriją, už teritoriją prieš namus – nuo to priklauso miestelio, kaimo įvaizdis, yra pilietinė atsakomybė“,- sakė seniūno pavaduotoja.

Pasak pavaduotojos, vietoje  skundų redakcijai Tujų gatvės vyrai žolę galėjo ir patys nusipjauti – juk  kiekvienoje sodyboje yra dalgis ar trimeris.
Gyventojai gal ir galėtų susitvarkyti, bet už ką tada  moka mokesčius ir ką veiks už  žolės šienavimą atsakingi asmenys.

Paulius Ropė

Total
0
Dalinasi
Related Posts