Gyventojai skundžiasi Po vandentiekio sutvarkymo Kęstučio gatvėje  nei praeit, nei pravažiuot

Prieš pašąlant, Kęstučio gatvės Radviliškyje gyventojai pateko į savotiškus spąstus. Po vandens bei kanalizacijos įvedimo darbų kelyje liko betvarkė. Vietoje kelio liko neišbrendama purvynė, kuria ir paspaudus šaltukui bei pasnigus, neįmanoma pravažiuoti.

Gyventojai įkalinti

Į redakcija kreipėsi namo adresu Kęstučio g. 31A gyventojai. Ši sodyba – paskutinė minėtame akligatvyje. Jos nepasiekė po darbų papilta skalda. „Iš namo neįmanoma nei išeiti, nei išvažiuoti. Gyvename su mažais vaikais – su vaikų vežimais nepravažiuotume niekaip. Negali mūsų pasiekti ir specialiosios tarnybos. Name gyvena ir neįgalūs asmenys, jiems dažnai reikalinga medikų pagalba, bet patekti į namą beveik neįmanoma, kaip ir neįgaliesiems išeiti iš jo. Dukrai net teko eiti basomis iki asfalto, kad galėtų vėliau užsimauti batus ir nueiti švaria avalyne pas gydytoją“, – skundėsi viena iš namo gyventojų, paminėjusi, kad yra po insulto.

Klausimai vadovui

Nusprendėme pasidomėti, ką šiuo klausimu mano UAB „Radviliškio vanduo“ direktorius Egidijus Barčkus. Nors darbus atliko rangovas, vis tik minėta bendrovė turėtų prisiimti atsakomybę už ne iki galo sutvarkytą gatvę ir gyventojų bėdas. Paklausėme, ar yra kokių nors būdų žmonėms padėti. Buvo sausio 6-oji, penktadienis.

Gatvę sutvarkys, bet darbai nepriduoti

Tą pačią dieną gavome atsakymą, kad tuojau pat, dar tą patį penktadienį, viskas bus sutvarkyta, nors purvo subjaurota gatvė tuo metu jau buvo padengta sniego danga. E. Barčkus pažymėjo, kad Kęstučio ir Prūdelio gatvių vandens ir buitinių nuotekų tinklų statybos darbai dar nebaigti ir objektas nepriduotas. Pavasarį esą bus tvarkomas gerbūvis (reikia suprasti, kad gatvės grindinys – taip pat), tame tarpe ir akligatvis. Pasak UAB „Radviliškio vanduo“ vadovo, rangovas privalės sutvarkyti aplinką ir kelią. Įmonės atstovai kartu su seniūnijos darbuotojais priims darbus ir tik tada objektas bus užbaigtas ir perduotas. Direktorius nurodė, kad taip nutiko dėl nepalankių oro sąlygų.

Po redakcijos skambučio – kitas vaizdas

Užsukus į Kęstučio gatvę patikrinti UAB „Radviliškio vanduo“ direktoriaus pažadų, pasitiko gana tvarkingas vaizdas. Gatvė ir vėl tinkama važiuoti automobiliais. Aišku, nežinia, koks vaizdas išlįs, nutirpus sniegui, tačiau bent jau dabar išeiti iš namų jau įmanoma. Gyventojai visą šį „nuotykį“ pavadino vienu sakiniu: „Pagaliau sutvarkė“.

Rita Grigalienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts