Išvyka į Juozo Miltinio dramos teatrą

Teatras – labai palanki erdvė, įsijausti į kitokį gyvenimą, sustiprinti ir suformuoti socialinius ryšius, estetinį skonį, susipažinti su elgesio teatre taisyklėmis, lavina ir ugdo vaikų kritinį mąstymą.

Saulėtą sekmadienio rytą VDC „Gandriukas“ lankytojai, darbuotojų lydimi, mažu geltonu autobusiuku pajudėjo Panevėžio link su viltimi pamatyti kažką ypatingo ir pirmą kartą atskleisti paslaptingą teatro pasaulio uždangą. Realybė aplenkė visus lūkesčius, nes jaunuosius pramogautojus pasitiko Kalėdinėmis nuotaikomis alsuojantis Panevėžio miestas su žaliaskare, gražuole egle, atsitiktiniu susitikimu su aktoriumi Albinu Kėleriu, bei, žinoma, dramos teatro spektakliu.

Vaikai žiūrėjo Živilės Mičiulytės vienos dalies spektaklį „Tikros pasakos“. Tai pasakos apie tikrus žmones, kurių didžiausi norai ir siekiai išsipildė, tai pamokanti istorija kaip tapti tuo, kuo svajoji. Jaunieji žiūrovai įdėmiai stebėjo scenoje vykusį spektaklį, o garsai ir dekoracijos vertė aikčioti iš susižavėjimo.

O kokios diskusijos ir dar didesnės emocijos liejosi visos kelionės namų link metu. Patirti įspūdžiai ilgam išliks vaikų širdelėse.

Radviliškio PBSPC VDC „Gandriukas“

Total
5
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts