Gyventojai skundžiasi Kada bus pjaunama žolė miesto kapinėse?

Radviliškiečiai bei miesto svečiai, atvykstantys į naująsias miesto kapines lankyti artimųjų kapų, kaskart piktinasi nenušienautais kapinių  takais.

Ar kas šienauja žolę kapinėse?

„ Įdomu, ar Radviliškio miesto kapinėse kas nors pjauna žolę? Kiek tik ten nuvykstame, žolė ant takų siekia kelius. O tai nelabai malonu, nes aukštoje žolėje knibžda erkių, joms įsisiurbus gali ir kokią nemalonią ligą pasigauti“,- sakė kapinių lankytojai.

Redakcijai pradėjus domėtis, žolė jau šienaujama

Žolės šienavimu naujosiose miesto kapinėse turi pasirūpinti Radviliškio miesto seniūnija. Pasak seniūnijos darbuotojų, nors seniūnijai ir labai trūksta darbininkų, kapinėse žolė neva šienaujama jau nuo praeitos savaitės. „Gal kapinių lankytojams ir susidaro vaizdas, jog žolės niekas nešienauja, gal žmonės nemato kitoje kapinių pusėje dirbančių darbininkų, tačiau žolė jau šienaujama nuo praeitos savaitės“,- sakė seniūnijos darbuotojai.

Belieka tikėtis, jog takai naujosiose miesto kapinėse greitai bus nušienauti ir atrodys tvarkingai, o kapinių lankytojai galės nebebijoti žolėje besislepiančių erkių. O dar būtų geriau, kad  redakcijai į seniūniją nereikėtų skambinėti šiuo klausimu.

„Radviliškio krašto“ informacijaTotal
1
Dalinasi
Related Posts