Gyventojai skundžiasi Baisogaloje siaučia vandalai

Į savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakciją  kreipėsi  baisogaliečiai, gyvenantys Maironio g., name Nr. 40. Jie skundėsi, kad noras gyventi name, kurio laiptinė švari, tvarkinga bei papuošta gėlėmis kartais sudūžta  į šipulius –  pastaruoju metu laiptinė tiesiog nusiaubiama, primėtoma šiukšlių.

Pasak  gyventojų, vandalai jau ne vieną kartą siautėjo: švarioje bei tvarkingoje laiptinėje laužomi augalai, šiukšlinama, negana to, dar ir pavagiamos vazonuose pasodintos  gėlės.

„Beje, gėlių  laiptinėje niekas nepadeda, bet padėtas dar ir pavagia. Tikrai neturi gėdos savi vandalai – juk svetimi  neateina. Jau  ne pirmą kartą  dingsta ne tik  gėlės, bet ir kilimėliai prie durų“,- redakcijai rašė baisogaliečiai.

Šios laiptinės gyventojai įtaria, kas joje primėto šiukšlių bei pasisavina augalus, bet, kaip sakoma, „Nepagautas – ne vagis“, tačiau  išsiaiškinus vandalus, gyventojai norėtų, kad jų pavardės būtų paviešintos savaitraštyje.
Baisogaliečiams patartume laiptinėje įrengti slaptas vaizdo kameras, kurios  užfiksuotų gėlių bei kilimėlių vagis ir netvarkingus kaimynus, neturinčius namuose šiukšliadėžių ir šiukšles paliekančius laiptinėje.

(Bus daugiau)

Paulius Ropė

Total
24
Dalinasi
Related Posts