Gyventojai skundžiasi

Šiukšlių pilnas miestas – seniūnas tik skėsčioja rankomis

Radviliškyje, Žalgirio gatvėje , esančio namo Nr. 2 gyventojai savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakcijai skundėsi, kad labai ilgai iš jų kiemo neišvežamos šiukšlės.

„Mes savo namo aplinką stengiamės tvarkyti, palaikyti švarą ir tvarką, nors tai nelengva – namas yra prie pat gatvės, tad šiukšlių primeta ir netvarkingi praeiviai. Vėlyvą rudenį darbininkai, sugrėbę lapus, šiukšlių maišus paliko prie mūsų namo ir turbūt pamiršo. Toks šiukšlynas prie namo tiesiog bado akis“,- skundėsi Žalgirio gatvės gyventojai.

Pakomentuoti šią situaciją paprašėme miesto seniūno konservatoriaus Ernesto Mončausko.

Radviliškio miesto seniūno komentaras

„Taip, šie maišai su žaliosiomis atliekomis buvo palikti prie daugelio namų Radviliškio mieste. Tai yra ne miesto seniūnijos kompetencijos klausimas, tai Šiaulių atliekų įmonės tvarkymo klausimas. Žinau, kad visi gyventojai, kurie nori išvežti žaliąsias atliekas, jas pila į šiuos maišus ir jie pagal grafiką yra išvežami.
Berods, šios atliekos yra išvežamos du kartus per metus. Jeigu gyventojai nebuvo pripildę žaliųjų atliekų maišų, o pripildė juos tik praėjus grafikui, niekas paskui kiekvieną maišą nevažiuos ir neveš“,- sakė seniūnas E. Mončauskas. Gyventojams patariame apsišarvuoti kantrybe ir palaukti, kol seniūnas imsis veiksmų ir nuo rudens stovinčios šiukšlės bus išgabentos iš miesto.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts