Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Gyventojai skundžiasi

Avatar

Paskelbta

data

Šiukšlių pilnas miestas – seniūnas tik skėsčioja rankomis

Radviliškyje, Žalgirio gatvėje , esančio namo Nr. 2 gyventojai savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakcijai skundėsi, kad labai ilgai iš jų kiemo neišvežamos šiukšlės.

„Mes savo namo aplinką stengiamės tvarkyti, palaikyti švarą ir tvarką, nors tai nelengva – namas yra prie pat gatvės, tad šiukšlių primeta ir netvarkingi praeiviai. Vėlyvą rudenį darbininkai, sugrėbę lapus, šiukšlių maišus paliko prie mūsų namo ir turbūt pamiršo. Toks šiukšlynas prie namo tiesiog bado akis“,- skundėsi Žalgirio gatvės gyventojai.

Pakomentuoti šią situaciją paprašėme miesto seniūno konservatoriaus Ernesto Mončausko.

Radviliškio miesto seniūno komentaras

„Taip, šie maišai su žaliosiomis atliekomis buvo palikti prie daugelio namų Radviliškio mieste. Tai yra ne miesto seniūnijos kompetencijos klausimas, tai Šiaulių atliekų įmonės tvarkymo klausimas. Žinau, kad visi gyventojai, kurie nori išvežti žaliąsias atliekas, jas pila į šiuos maišus ir jie pagal grafiką yra išvežami.
Berods, šios atliekos yra išvežamos du kartus per metus. Jeigu gyventojai nebuvo pripildę žaliųjų atliekų maišų, o pripildė juos tik praėjus grafikui, niekas paskui kiekvieną maišą nevažiuos ir neveš“,- sakė seniūnas E. Mončauskas. Gyventojams patariame apsišarvuoti kantrybe ir palaukti, kol seniūnas imsis veiksmų ir nuo rudens stovinčios šiukšlės bus išgabentos iš miesto.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rajono aktualijos

Reikalinga pagalbinė darbininkė

Avatar

Paskelbta

data

Reikalinga pagalbinė darbininkė namo ir aplinkos tvarkymui Radviliškyje (1 kartą per savaitę)  Tel. 8 682 3718

Skaityti daugiau

Rajono aktualijos

Radviliškyje sulaikytas vairuotojas, galimai disponavęs narkotinėmis medžiagomis

Avatar

Paskelbta

data

2020-03-20 apie 17:30 val. Radviliškyje Maironio g., policijos pareigūnams sustabdžius ir patikrinus automobilio BMW 530 dokumentus, vairuotojo gim. 1991 m. buvo paprašyta išlipti iš automobilio. Vyras išlipdamas iš automobilio, iš striukės kišenės išmetė permatomą, plastikinį paketėlį su galimai narkotine medžiaga. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019