Jaunimo mokykloje triukšmingai paminėta Nepriklausomybės paskelbimo diena

Vasario 16-oji – didžiulė Lietuvos šventė. Ji minėta ir jaunimo mokykloje: bendruomenei išleistas informacinis stendas, organizuotos kūrybinės dirbtuvės, kurių metu pagamintos trispalvės iš ąžuolo lapelių papuošė visus vasario 15 dieną. Tą dieną mokykloje įvyko renginys, skirtas paminėti Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimo dieną.

Šventės metu mokiniai buvo suskirstyti į tris komandas – „Geltonąją“, „Žaliąją“ ir „Raudonąją“. Komandos atliko įvairias žinių, kūrybiškumo bei sumanumo reikalaujančias užduotis. Joms reikėjo įrašyti trūkstamus Lietuvos himno žodžius, sukurti proginę saldainių dėžutę kitais metais minimam Valstybės atkūrimo šimtmečiui, be žodžių komandos draugams suvaidinti išsitrauktą žodį, pasakyti, kas vaizduojama nuotraukoje, sudėlioti dėlionę, atsakyti į įvairius, su Radviliškio bei Lietuvos istorija ir kultūra susijusius klausimus. Kol komisija skaičiavo taškus, komandoms buvo pateikta nuotaikinga užduotis – pripūsti kiek įmanoma daugiau trispalvių balionų. Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais, o daugiausiai taškų surinkusiai „Raudonajai“ komandai įteikti apdovanojimo raštai.

Tokios šventės, kaip Vasario 16-oji, paprastai pabaigiamos nuostabiais fejerverkais. Deja, mes tokių neturėjome, tačiau buvo pripūsta tiek daug balionų… Tad vedėjai visus pakvietė į klasės vidurį kartu juos visus susprogdinti! Taip triukšmingai, bet atsakingai, jaunimo mokykloje paminėta Nepriklausomybės paskelbimo diena.

 

Erika Spietinienė, istorijos mokytoja

Total
0
Dalinasi
Related Posts