Grinkiškio gimnazistai – didžiausioje mugėje Baltijos šalyse

Spalio 16 d. grupė Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos mokinių dalyvavo jubiliejinėje, jau penkioliktus metus Kauno technologijos universiteto organizuojamoje didžiausioje Baltijos šalyse mugėje „WANTed karjeros dienos 2019“, kuri vyko Kauno „Žalgirio“ arenoje. Tai renginys, skirtas visų šalies mokyklų moksleiviams ir studentams, besidomintiems ateities darbo rinkos tendencijomis, jų laukiančiomis specialybėmis bei kuriamomis inovacijomis.

Nuvykus į Kauno „Žalgirio“ areną mus pasitiko 3 aktyvios erdvės, skirtos karjerai – įmonių ir organizacijų stendų zona, ugdymui – Inovacijų alėja, įkvėpimui – konferencija „Wanted Talks“. Užsukę į Inovacijų alėją galėjome susipažinti su įmonių, organizacijų ir KTU kuriamomis ugdymo galimybėmis ir inovacijomis, o arenos amfiteatre su dideliu susidomėjimu dalyvavome konferencijoje „Wanted Talks“. Konferencijos metu įžvalgomis apie karjerą bei svarbius gyvenimo sprendimus dalinosi išskirtinės asmenybės: renginių vedėjas, scenaristas Mantas Bartuševičius, BIPA direktorius, „Proto industrija“ įkūrėjas Erikas Viršilas, „Continental Automative Lithuania“ padalinio vadovas Shayan Ali, pozityvių mokymų lektorius bei renginių vedėjas Saulius Bagdonas ir dar daug kitų įžymių žmonių. Renginio apibendrinimas ir uždarymas vyko lietuvių atlikėjo Justino Jaručio nuostabių dainų fone.

Namo grįžome pasisėmę naujų žinių bei praktiškai susipažinę su įvairiomis inovacijomis, įkvėpti entuziazmo ir lydimi gerų emocijų. Dėkojame gimnazijos administracijai už galimybę išvykti į puikų renginį, taip pat mūsų mokytojoms Silvai Morkūnienei bei Daivai Listauskienei už išvykos organizavimą.

Rugilė Listauskytė, Grinkiškio gimnazijos 8 klasės mokinė

Total
0
Dalinasi
Related Posts