Socialiniai tinklai

Aktualijos

Grinkiškio gimnazijos mokiniai į sveikatos šalį keliavo kartu su pomidorais

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos bendruomenė įgyvendina Radviliškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos  rėmimo specialiosios  programos projektą „Į sveikatos šalį“. Šio projekto tikslas – formuoti sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo įgūdžiais pagrįstą visuomenės ir mūsų bendruomenės kultūrą.

Rugsėjo mėnesį gimnazijoje organizuota akcija „Varom-2019“. Tai judriosios ir sveiką gyvenimo būdą skatinančios rinktis pertraukos, kurių metu mūsų gimnazijos mokiniai laisvalaikį leidžia kitaip. Viena iš tokių pertraukų buvo pavadinta „Laisvė pomidorams“. Mokiniai ne tik diskutavo kodėl verta valgyti pomidorus, bet ir džiaugėsi įvairių veislių spalva, forma ir net kvapu. Dėkojame istorijos mokytojai metodininkei Zitai Markevičienei, kuri gausiu savo išaugintų pomidorų derliumi pasidalino su mokyklos bendruomene, o istorijos pamokose akcentavo pomidorų atsiradimo kelią Lietuvoje.

                                                                                             Silva Morkūnienė, Grinkiškio gimnazijos
biologijos mokytoja metodininkė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Autobusų tvarkaraštyje – nei valandų, nei minučių

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio gyventojai džiaugiasi prie miesto kapinių, Vingėliškio gatvėje, atsiradusia naujove –  taip reikalingu įrankių stendu.

Tačiau susidūrė su kita problema – išblukusiu autobusų tvarkaraščiu. „Atvykus tvarkyti artimųjų kapų neįmanoma įžiūrėti, kada autobusas važiuos atgal į miestą. Autobusų tvarkaraščio lenta balta, išblukusi. Vyresnio amžiaus žmonių  regėjimas ir taip jau nusilpęs, o tvarkaraščio lentoje net jaunesniems sunku įžiūrėti valandas“,- savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakcijai skundėsi radviliškiečiai.

Nuvykome prie kapinių pasidomėti šia problema – ir tikrai, autobusų tvarkaraščio neįmanoma įžvelgti, autobusų išvykimo laiką galima tik nuspėti iš nusitrynusių valandų likučių.

Tvarkaraštį pažadėta atnaujinti

Autobusų tvarkaraščių  atnaujinimu rajone  rūpinasi UAB „Emtra“. Jos vadovas V. Milkonas, išgirdęs apie radviliškiečių nusiskundimus dėl išblukusio tvarkaraščio, pažadėjo šią problemą operatyviai išspręsti. „Kiekvieną pavasarį atnaujiname visus rajono autobusų tvarkaraščius. Kadangi šiuo metu prie miesto kapinių susidaro didesni žmonių srautai, šį tvarkaraštį atnaujinsime pirmiausia ir tai bus padaryta jau šią savaitę“,- sakė V. Milkonas.

Tikėsimės, kad UAB „Emtra“ vadovas savo pažadą ištesės ir  autobuso laukiantiems žmonėms nebereikės jų išvykimo laiko spėti iš išblukusių valandų likučių.

P.S. Dėkojame radviliškiečiams, kurie pasitiki savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakcijos kolektyvu ir kreipiasi su pagalbos prašymais. Dėkojame ir atsakingų institucijų vadovams, kurie reaguoja į redakcijos iškeltas problemas ir operatyviai jas sprendžia.

Paulius Ropė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Neblaivus OPEL CORSĄ vairavęs radviliškietis atsidūrė areštinėje

Avatar

Paskelbta

data

Birželio 2 d., apie 04.00 val., Radviliškyje, Šiaulių g., neblaivus
(1,66 prom.), neturintis tam teisės, vyras, gim. 1958 m., vairavo
automobilį OPEL CORSA. Automobilį vairavęs vyras sulaikytas ir
uždarytas į areštinę.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019