Gyventojai skundžiasi Kelias iš Labos kaimo: 20 metų – nei žvyro, nei greiderio

Redakcijai paskambino gyventoja iš Labos kaimo, Pakalniškių seniūnijos, Radviliškio rajono. Ten gyvena keturios šeimos. Vienas žmogus turi neįgalumą. Kelias nuo Dambavos iki Labos kaimo apie 20 metų nematęs nei žvyro, nei greiderio. Gyventojos teigimu, seniūnas vis sako, kad gal greideriuos, bet nieko nedaro. Kelias tikrai yra naudojamas. Tai tik 500 metrų atkarpa. Žmonėms reikia ir į polikliniką, ir į parduotuvę, ir „greitoji“ turi važiuoti. Moteris prašė padėti išspręsti problemą.

Kelias bus tvarkomas

Dėl šios problemos kreipėmės į Pakalniškių seniūną Kęstutį Ulinską. Pasak seniūno, situacija minėtoje kelio atkarpoje yra patenkinama. Jis pažadėjo artimiausiu metu šią atkarpą greideriuoti trečią kartą metuose, nors pranešėja ir nurodė, kad tas kelias netvarkytas ištisus 20 metų. Paklausus, kodėl Labos kaimo gyventoja sako, kad kelias visiškai netvarkomas, seniūnas atsakė: „Daug kas ką gali sakyti“. Taip pat seniūnas informavo, kad šis kelias yra įtrauktas į kelių, kuriuose numatoma pilti skaldą, sąrašą, o darbus planuojama atlikti pavasarį.

Gyventojai gali būti ramūs – redakcija atkreips dėmesį, ar seniūnas laikosi žodžio, o jeigu radviliškiečiams nepavyksta rasti sutarimo su seniūnijomis ar savivaldybe, jie visada gali kreiptis į savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakciją telefonu 8 606 826 02 arba elektroniniu paštu redakcija@radviliskiokrastas.lt

Rita Grigalienė

Asociatyvi nuotrauka

Total
0
Dalinasi
Related Posts