Viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė dovanojo knygas naujiems „Knygų nameliams“

Graži idėja „Knygų nameliai“ ir toliau tęsiama

Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko projekto „Dalinkis knyga“ renginys. Jame rajono seniūnijoms dovanoti dvylika „Knygų namelių“, skirtų mainams skaitiniais poilsio zonose, kad lankytojai ne tik aktyviai leistų laiką, bet ir dalytųsi knygomis ir, aišku, jas skaitytų. „Nameliai“, skirti laisvai keistis leidiniais bei knygomis, rajone nėra naujiena. Pirmieji iš jų pastatyti dar 2017 metais.

Vienas pirmųjų – namelis knygoms prie „Radviliškio krašto bendruomenės“ namų

2017 metais idėja, kad prie „Radviliškio krašto bendruomenės“ namų būtų gerai pastatyti „Knygų namelį“, kilo šios bendruomenės pirmininkui Gediminui Lipnevičiui. Jo idėją įgyvendino tautodailininkas Aleksandras Filipavičius. Šio „Knygų namelio“ atidarymas įvyko 2017 m. rugsėjo 20 d. Bendruomenės nariai dovanojo knygas būsimiems skaitytojams. Šis „Knygų namelis“ ir dabar yra gausiai lankomas, jame netrūksta knygų. Vieni lankytojai knygas pasiima paskaityti, kiti atneša naujų. Namelis papildomas ir labdarai skirtomis knygomis.

„Knygų namelis“ pastatytas ir Aukštelkų parke

Radviliškio viešosios bibliotekos renginyje seniūnijoms dovanotiems „Knygų nameliams“ suteikti unikalūs numeriai, dėl ko jie bus registruoti pasaulio „Knygų namelių“ žemėlapyje. Viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė pasidžiaugė projekto idėja ir seniūnijų „Knygų nameliams“ padovanojo naujų knygų. Vienas iš naujųjų seniūnijoms dovanotų „namelių“ jau pastatytas Aukštelkų seniūnijoje. Nuo šiol gyventojai, apsilankę Aukštelkų parke, prie tvenkinio, galės ne tik ilsėtis, bet ir dalytis, domėtis „Knygų namelyje“ – bibliotekėlėje esančiomis knygomis, jas skaityti.

Ieva Kučaitė

Total
0
Dalinasi
Related Posts