Socialiniai tinklai

Aktualijos

Edukacinė išvyka į Vilnių

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 26 – ąją pažangiausiems ir geriausiai pamokas lankantiems Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokiniams organizuota edukacinė kelionė į Vilnių.

Vilniuje mokiniai aplankė Gedimino pilį, pasivaikščiojo Gedimino prospektu, apžiūrėjo Pinigų muziejaus ekspoziciją.

Vėliau jaunuoliai nuskubėjo į LR Seimą, kur mokiniams buvo surengta ekskursija, vyko pokalbis su Seimo nariu Justu Džiugeliu.

Mokiniai susidomėję bendravo su Seimo nariu, uždavė jam daug klausimų. Pokalbis pradžiugino mokinius: paaiškėjo, kad Justas Džiugelis bendrauja su šiuolaikinėmis technologijomis, turi savo paskyrą Facebook socialiniame tinkle ir planuoja aktyviai spręsti neįgaliųjų ir jų šeimų problemas. Gyva diskusija prabėgo nepastebimai. Seimo narys išreiškė savo įspūdžius apie  susitikimą su centro mokiniais savo Facebook paskyroje. Dabar mokiniai turi galimybę stebėti jo viešuosius pasisakymus socialiniame tinkle.

Nuo 2016 metų Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras dalyvauja Erasmus+ programos 3 pagrindinio veiksmo projekte „Lietuvos Seimo rinkimų stebėsena“, kurį koordinuoja nevyriausybinė organizacija „Europos namai“ ir finansuoja Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra. Šiame projekte ugdomas jaunų žmonių pilietiškumas, mokiniai raginami aktyviai dalyvauti visuomeniniame ir politiniame gyvenime.

Koordinuojančios organizacijos darbuotojos įvairių renginių metu ragina mokinius įsilieti į šalies politinį gyvenimą, tapti aktyviais vietinės bendruomenės nariais, aktyviai reikšti savo nuomonę. Jauni žmonės gali išreikšti savo politinę poziciją ir valią – tai yra rinkiminės kampanijos stebėjimas ir vėliau dalyvavimas rinkimuose.

Projekto metu centro mokiniams ir kitiems jauniems žmonėms organizuojamos diskusijos, viktorinos politiniais klausimais, susitikimai su politikais.

Vykdydami projekto veiklas 2016 metais projekto koordinatoriai organizavo mūsų centro mokiniams susitikimą su europarlamentaru Petru Auštrevičiumi.

 

                                                 Projektų vadovė Julija Astrauskienė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Prašome pagalbos identifikuojant šias moteris

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono  komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl sugadintų parduotuvės prekių. Prašome pagalbos, identifikuojant šių moterų, galinčių turėti tyrimui reikšmingos informacijos, asmenybes.

Asmenis, atpažinusius vaizdo įraše matomas moteris, prašytume paskambinti vyriausiajam tyrėjui Laimonui Petkevičiui telefonu (8 700) 61481 arba parašyti elektroniniu paštu laimonas.petkevicius@policija.lt.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Šiaulių pareigūnai demaskavo „greitosios pagalbos“ tašką Kuršėnuose

Avatar

Paskelbta

data

Ankstų spalio 21-osios rytą Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai Kuršėnuose surengė operaciją, kurios metu pričiupo „greitąją pagalbą“ namine degtine drebulio purtomiems klientams   teikiančius „gyduolius“.

Prie Daugėlių gatvėje esančio daugiabučio namo pareigūnai atvyko anksti ir jau septintą valandą užfiksavo  į laiptinę, kurioje, įtariama, buvo  vykdoma nelegali prekyba „naminuke“, traukiantį vyruką. Po kurio laiko išėjusį kuršėniškį tyrėjai sulaikė  ir pas jį rado  0,2 l talpos stiklinį buteliuką su „vaistais“, kurie skleidė specifinį naminės degtinės kvapą. Vyras nurodė,  kur tą skystimėlį nusipirko. Pirkėjas dievagojosi, kad naminės degtinės  reikėjo būtinai, nes jautėsi labai blogai, kadangi vakar gėrė.

„Žinojau, kad nelegalu, pirkau todėl, kad reikėjo atsigauti, nes parduotuvėje be 10 val. nebūčiau gavęs atsigauti, o  krūtinėje – skausmas… – aiškino sulaikytasis.

Vos spėję išsiskirti su šiuo „ligoniu“, pareigūnai pamatė jau kitą, traukiantį į tą pačią laiptinę. Šis buvo sulaikytas, išeinantis pro duris. „Vaistus“ jis buvo suvartojęs vietoje, nes tokia galimybė buvo  sudaryta. Patekę į „greitosios pagalbos“ buto vidų, pareigūnai rado sugraduotas stiklines, į kurias buvo pilamas kliento pageidaujamas kiekis vartoti vietoje.

Kol pareigūnai bute darė kratą,  sutartiniu ženklu į duris pasibeldė dar septyni „ligoniai“. Pareigūnų pasirodymas tarpduryje juos labai nuvildavo. Ir tik tada, kai prie daugiabučio privažiavo policijos automobilis, klientai išsilakstė ir į duris nebesibeldė.

Pareigūnai pas čia gyvenančią 64 metų moterį ir 52 metų jos sugyventinį rado apie 20 litrų skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą, bei 33  pakelius cigarečių FEST, nepaženklintų Lietuvos Respublikos banderolėmis.

Dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų laikymo ir realizavimo  pradėtas ikiteisminis tyrimas, o dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo ir laikymo – administracinė teisena.

Buto šeimininkė dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų laikymo ir realizavimo jau teista anksčiau.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019