Socialiniai tinklai

Aktualijos

„Didysis šeimos gynimo maršas 2021“ sulaukia vis daugiau palaikymo Su Vito TOMKAUS trigrašiu

Avatar

Paskelbta

data

„Didysis šeimos gynimo maršas 2021″ įvyks, kai šalyje nebeliks ribojimų, tad laisvėjant karantinui, organizacinė grupė vis aktyviau ruošiasi maršui ir planuoja galimą datą. Organizatoriai skelbia, kad sulaukia didžiulio visuomenės palaikymo ir dalijasi naujausia informacija.

Kovo 11-osios važiuotynės buvo puiki repeticija prieš „Didįjį šeimos gynimo maršą 2021“.

Akcijos sumanytojas ir vadovas Raimondas Grinevičius džiaugiasi, kad nuo idėjos paskelbimo praėjus trims savaitėms, susidomėjimas renginiu tik didėja: „Šiuo metu pateikti reikalingi dokumentai Kelių direkcijai, kurioje analizuojamas kelių, kuriais judėsime, apkrovimas. Taip pat jau pasirašytos sutartys su saugos tarnyba, keleivių vežėju Vilniuje. Planuojama, kad renginys vyks Vingio parke, kuris bus galutinis nuo Klaipėdos važiuojančios kolonos taškas. Skaičiuojamas galimas stovėjimo aikštelių užimtumas, atliekami kiti darbai. Prašymas dėl renginio Vilniaus savivaldybei jau parengtas. Laukiame visiško savivaldybių atlaisvinimo. Vos išgirdę tokį sprendimą, iš karto pateiksime prašymą.

Džiaugiamės, kad yra žmonių, kurie, tikėdami mūsų idėja, metė darbus ir ėmėsi mums padėti. Jau turime savo interneto svetainę seimusajudis.lt, kur galima rasti visą naujausią informaciją. Taip pat ir atributiką, kurią bus galima naudoti ant automobilių.

Be to, kviečiame įvairius meninius kolektyvus skirtinguose miestuose jungtis į akciją – dainomis ir pasirodymais palydėti iš jų miesto išvykstančias kolonas. Taip pat kviečiame keleivių vežimo kompanijas, kurios galėtų prisidėti vyresnio amžiaus žmonių pavėžėjimu į Vilnių, kad visų miestų gyventojai galėtų dalyvauti renginyje.”

Kaip skelbta anksčiau, važiuojanti kolona Vilniaus link pajudės iš Klaipėdos. Renginio koordinatorė Vakarų Lietuvoje Adelina Sabaliauskaitė sako, kad gyventojai ir žemaičių baikerių klubai aktyviai jungiasi prie renginio.

„Džiaugiuosi žemaičiais. Patys žmonės siūlo nuomotis automobilius ir vežti žmones į renginius. Žmonės sako negalvoję, kad kada nors teks taip išeiti į gatvę, bet supranta, kad dabar yra tam reikalingas laikas”, – sako A.Sabaliauskaitė.

Maršo koordinatorė Rytų Lietuvoje Vitolda Račkova sakė, kad sulaukia daugybės įvairių pasiūlymų iš norinčių prisidėti: „Noriu pasidžiaugti, kad pagalbą siūlo ne tik pavieniai žmonės, bet ir bendruomenės. Vievio bendruomenei, panašu, teks vykti ne tik automobiliais, bet ir autobusais. Taip pat itin aktyvus jaunimas Druskininkuose. Labai džiugu, kad aktyviai jungiasi ne tik didieji, bet ir mažesni miestai bei jų gyventojai.”

Renginio organizatoriai džiaugiasi sulaukdami didžiulės paramos iš pasaulio lietuvių. „Primename, kad renginys nėra skirtas tik lietuviams. Sulaukiame didelio palaikymo iš Lietuvoje gyvenančių lenkų, totorių, rusų. Jie visi kartu važiuos ir dalyvaus bendroje akcijoje, norėdami parodyti savo poziciją, kad turime išsaugoti šeimos institutą”, – sako renginio komunikacijos vadovas Viktoras Jašinskas.

Renginio organizatoriai primena, kad svarbus ne tik dalyvavimas renginyje, bet ir politinių aktualijų stebėjimas. „Kaip žinoma, Stambulo konvencijos ratifikavimo į valdžią kreipėsi 19 nevyriausybinių organizacijų. Tačiau panagrinėjus jas išsamiau, pastebėjome pasikartojančias pavardes. Esu beveik tikras, kad tai tėra mažas būrelis asmenų, kuris neva atstovauja visų žmonių teisėms”, – sako R.Grinevičius.

„Vakaro žinios” primena, kad „Didysis šeimos gynimo maršas” organizuojamas, kaip visuomenės pasipriešinimas prieš šeimai pavojingų įstatymų iniciatyvas. „Neabejingi Lietuvos piliečiai ir visuomeninės organizacijos rengia „Didįjį Šeimos gynimo maršą 2021″. Mūsų šūkis: „Stipri šeima – stipri valstybė!” – sako renginio organizatoriai.

Vito Tomkaus trigrašis:

Brangūs “Respublikonai”! “Respublika” bei jos leidiniai (“Vakaro žinios”, “Vakarų ekspresas”, “Šiaulių kraštas” su savo Plungės, Kelmės, Joniškio, Pakruojo ir kt. laikraščiais) remia ir rems šią šventą akciją Vingio parke. Visais klausimais kreipkitės į mūsų redakcijas ir Jums viešai bus atsakyta.

Pagal galimybes spręsime ir transporto klausimus. Pvz.: bendrakeleivių suradimą ar net autobusų nuoma. Nemoku agituoti, bet pasakysiu paprastai: kam bus šeimos maršas, o kam paskutinis pasispardymas – priklausys tik nuo Tautos geros valios ir pasirinkimo.

Metas pademonstruoti visai Lietuvai, kas yra tikrieji šios žemės šeimininkai, o kas tiktai parsidavę liaudies tarnai, kurie vardan Sorošo pinigų ir išprotėjusio Švabo planų yra pasiruošę savo Tėvą ir Motiną parduoti. (Tiesiogine prasme.) Kadangi naujai išrinktas seimas skuba priimti įstatymus, kuriais bus draudžiama ginti savo vaikus ir kitus šeimos narius, jaučiu, kad šis “Didysis šeimos gynimo maršas” yra mūsų paskutinis šansas.

Iki susitikimo!

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

III Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Muzikuojantys berniukai”

Avatar

Paskelbta

data

Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos organizuojamas III tarptautinis konkursas „Muzikuojantys berniukai“, įvyko šių metų kovo 26 d.

Konkursas sulaukė net 78 dalyvių iš daugelio Lietuvos (Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio, Varėnos, Kretingos, Kauno, Radviliškio, Šiaulių, Švenčionių r., Druskininkų, Raseinių) bei Latvijos (Liepojos, Rygos, Malpils, Jekabpils) miestų. Sudėtingomis karantino sąlygomis – tai didelis pasiekimas ir konkurso populiarumo bei reikalingumo patvirtinimas.

Kaip ir daugelis šiuo metu organizuojamų renginių, konkursas vyko nuotoliniu būdu (klausomi ir vertinami konkurso dalyvių vaizdo įrašai). Svarbu paminėti, kad ne tik įrašų darymas, bet ir visas mokymo procesas jau beveik pusę metų tęsiasi tik per nuotolį. Šiandien dažnai vartojamas terminas „nuotolis“, įvairiose veiklose turi ir skirtingą prasmę, ir nevienodas tikslo siekimo galimybes. Praktiniame muzikos atlikimo mokyme – tai neįtikėtinas iššūkis. Ką reiškia nuotolinis darbas muzikos meno bei muzikos instrumento įvaldymo mokyme, kai svarbu ne tik žinių ir informacijos perteikimas (kuris, žinoma vyksta lėčiau ir sunkiau), bet ir daug kitų, specifinių profesinių dalykų: atidus klausymas, aiškus girdėjimas, kūno padėtis ir laisvumas grojimo metu, judesių tikslumas, muzikos pojūtis, emocija, energija ir kt. Visa tai perteikti (ir mokytojui, ir mokiniui), kai skiria ekranas, išties sudėtingas iššūkis, tad, visi jį priėmę ir sugebėję pasiekti gero rezultato, verti didžiulės pagarbos ir dėkingumo žodžių: konkurso dalyviams už jų savarankiškumą, užsispyrimą, darbštumą, norą muzikuoti; mokytojams už išradingumą, kūrybingumą, ištvermę, rūpestį, meilę vaikams ir muzikai.

 Laisvai pasirinktą konkurso dalyvių programą skirtingose amžiaus grupėse (bendras dalyvių amžius 6 – 18 metų) vertino dvi tarptautinės žiuri komisijos: pianistų – pirmininkas Latvijos muzikos akademijos profesorius Normuds Viksne, nariai profesorius Rokas Zubovas ir Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos mokytoja ekspertė Biruta Vaišienė; stygininkų (smuikininkų ir violončelininkų) – pirmininkė Sandra Grinberga (Latvija), narės LMTA lektorė, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, S. Šimkaus konservatorijos mokytoja ekspertė Kristina Kupšienė ir Klaipėdos J. Karoso muzikos mokyklos mokytoja metodininkė Liuda Kuraitienė. Dalyvių pasirodymai (vaizdo įrašai) pagal surinktų balų skaičių buvo įvertinti laureatų (1, 2, 3 vietos) bei diplomantų vardais.

Radviliškio muzikos mokyklą jau nebe pirmą kartą šiais metais įvairaus lygio konkursuose atstovavo mokytojo Ryčio Borusevičiaus IV klasės mokinys Augustas Kazakėvič. Jei prieš du metus apskritai pirmą kartą dalyvaudamas tokio aukšto lygio kaip  „Muzikuojantys berniukai“ konkurse, Augustas laimėjo III vietos laureato vardą, tai šių metų konkurse jaunasis pianistas tapo  II vietos laureatu.

             Sveikiname nugalėtojus ir linkime naujų kūrybinių pasiekimų!

Skaityti daugiau

Aktualijos

Policija prašo atpažinti moterį

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą  dėl sukčiavimo. Internetiniame tinklalapyje moteris, pasivadinusi „Gettry“, iš pardavėjos  apgaule išviliojo  striukę, kurios vertė – 170 eurų. Kovo 1 d. Šiauliuose, Aido g., prie prekybos centro „Akropolis“, užfiksuota moteris, įtariama, atsiimanti  išviliotąją striukę. Atpažinusius ją gyventojus  prašytume paskambunti tyrėjui Artūrui Augiu telefonais (8 700) 61490, (8 686) 44630 arba parašyti elektroniniu paštu arturas.augys@policija.lt.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi