Centro mokiniai stiprino profesinius įgūdžius

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro apdailininko, dažytojo – tinkuotojo padėjėjo, suvirintojo ir elektriko  specialybių mokiniai pagal Architektūros ir statybos bei Inžinerijos ir inžinerinės profesijos švietimo sričių formalaus profesinio mokymo programų modulius ar modulių dalis dalyvavo mokymuose, vykusiuose sektoriniame Šiaulių profesinio rengimo centre.

Mokymai organizuoti įgyvendinant projektą „Profesinių praktinių įgūdžių įgijimas sektoriniuose praktinio mokymo centruose Šiaulių profesinio rengimo centre“ Nr. 09.4.1-ESFA-T-736-02-0024. Su šiuo centru pasirašyta partnerystės sutartis.

Mokiniai dirbo modernia įranga, stiprino profesines kompetencijas ir praktinius profesinius įgūdžius. Apdailininko ir dažytojo – tinkuotojo padėjėjo specialybių mokiniai atliko dekoravimo užduotis ant gipso kartono plokščių. 

Suvirintojo specialybės mokiniai  mokėsi aliuminio ir jo lydinių kampinių siūlių suvirinimo lankiniu būdu nelydžiu volframo elektrodu inertinių dujų aplinkoje. Išbandė gebėjimus suvirinti siūles ant aliuminio plokštelių, jų sujungimus, suvirino nesudėtingas konstrukcijas.                                

Centro informacija

Total
1
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts