Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Centre sėkmingai organizuotas profesinio meistriškumo konkursas „Jaunasis statybininkas 2017“

Avatar

Paskelbta

data

 

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre kovo 1 dieną vyko nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Jaunasis statybininkas 2017“.

Konkursą inicijavo kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro architektūros ir statybos profesinio mokymo metodinė komisija, pagrindinis konkurso rėmėjas – UAB „Saint-Gobain statybos gaminiai“.

Renginį organizavo VšĮ „Vilniaus statybininkų rengimo centras“ ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras.

Renginio pradžią paskelbė kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro architektūros ir statybos profesinio mokymo metodinės komisijos pirmininkė Asta Šimukauskienė.

Dalyvius, svečius ir komandas pasveikino Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktorius Jonas Pravilonis. Direktorius pasidžiaugė gausiu dalyvių skaičiumi, palinkėjo suvaldyti startinį jaudulį ir visiems tapti nugalėtojais.

Sėkmingų rezultatų palinkėjo Radviliškio savivaldybės administracijos mero pavaduotojas Kazimieras Augulis ir perdavė Radviliškio savivaldybės administracijos prizą.

Renginyje dalyvavo dvylika respublikos profesinio mokymo įstaigų, ruošiančių kvalifikuotus architektūros ir statybos sektoriaus specialistus: Viešoji įstaiga Vilniaus statybininkų rengimo centras, Panevėžio profesinio rengimo centras, Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokykla, Kelmės profesinio rengimo centras, Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyrius, Kėdainių profesinio rengimo centras, Kupiškio technologijos ir verslo mokykla, Tauragės profesinio rengimo centras, Mažeikių politechnikos mokykla, Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras, Kauno technikos profesinio mokymo centras, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras.

Centro apdailininko (statybininko) profesijos mokytojai Romas Elinauskas ir Rimantas Jurevičius bei mokiniai Laurynas Šaulis ir Gintaras Valancevičius atsakingai ruošėsi šiam konkursui.

Profesinio meistriškumo konkurso metu  mokiniai  atliko Fibo ir Gyproc pertvarų montavimo užduotis.

Konkursą stebėjo kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro atstovės  metodininkė Edita Skrabulienė, metodininkė Loreta Račelienė, architektūros ir statybos profesinio mokymo metodinės komisijos pirmininkė Asta Šimukauskienė.   Mokinių atliktus darbus vertino kompetentinga UAB „Saint-Gobain statybos gaminiai“ atstovų komisija.

Konkurso metu UAB „Saint-Gobain statybos gaminiai“ organizavo kvalifikacijos kėlimo seminarą mokytojams tema „Isover ir Gyproc,  Fibo ir weber  produktai ir jų panaudojimas“.

Visiems konkurso dalyviams buvo įteiktos UAB „Saint-Gobain statybos gaminiai“ atminimo dovanos.

Autoritetinga komisija trečiąją vietą skyrė Mažeikių politechnikos mokyklos komandai, antrąją – Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos komandai.

Nacionalinio profesinio meistriškumo konkurso „Jaunasis statybininkas 2017“ nugalėtojais tapo Kėdainių profesinio rengimo centro komanda.

Nugalėtojai apdovanoti UAB „Saint-Gobain statybos gaminiai“ įsteigtomis taurėmis, vertingais prizais.

Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro atstovės organizatoriams ir rėmėjams įteikė padėkos raštus ir suvenyrus.

Džiugu, kad profesinių mokyklų mokiniai konkurso metu pademonstravo gerus praktinius įgūdžius, savarankiškumą ir atsakomybę, pagarbą darbui ir pasirinktai specialybei.

 

                                       Profesinio mokymo skyriaus vedėjas Alfonsas Ivoškis

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019