Burbiškio dvare skambėjo džiazas

Burbiškio dvare puikų vasaros vakarą suorganizuotas džiazo ir šviesų festivalis „Džiazo laužai 2019“ sulaukė susidomėjusiųjų ne tik iš Radviliškio, bet ir Panevėžio, Pakruojo rajonų. Apsilankiusiuosius pasitiko kitoks dvaras – džiazuojantis, šviečiantis, mistinis, užburiantis, naktinis.
Pirmą kartą suorganizuotas festivalis padvelkė kultūrine gaiva – tokių festivalių šiame dvare reikia, parko erdvės tokio formato renginiams puikiai pritaikytos. Tą vakarą apsilankiusiems Burbiškio dvare suteikta galimybė nemokamai pasiklausyti profesionalų atliekamos džiazo muzikos, pasigėrėti šviesų spektakliu ir drauge pasinerti į istorijų kupiną Lietuvos praeitį.
Įdomiai ir neįprastai apšviestos dvaro erdvės, įspūdingas lazerių šou, profesionalų atliekama džiazo muzika sužavėjo tiek festivalio dalyvius, tiek žiūrovus. Klasikinį džiazą klausytojams dovanojo profesionali džiazo vokalistė E. Sašenko su grupe. Į improvizacijų, išraiškingų melodijų bei pašėlusių ritmų sūkurį pakvietė vieno profesionaliausių šalies diksilendų „DixXband“ atliekama muzika, kurią svinguojančiu lindihopo šokiu papildė svingo šokių klubo „All That Swing“ šokėjai.
Kiek įdomiai, ekstravagantiškai į vakaro programą įsiliejo multinstrumentalisto Skirmanto Sasnausko ir gido, meno istoriko Donato Jokūbausko performansas, kuriame improvizuotai pristatyta dvarų kultūra, architektūra, istorija bei profesionali muzika.
„Festivalis „Džiazo laužai“ tikrai buvo įspūdingas, ypač lazerių šou. Dėkoju šventės organizatoriams ir tikiuosi, kad  Kultūros centro bei Daugyvenės muziejaus darbuotojai nesėdės rankų sudėję ir pradžiugins rajono gyventojus bei jo svečius netradiciniais renginiais“,- sakė festivalyje apsilankęs Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys Gediminas Lipnevičius.
Šventę vainikavo įspūdingas lazerių šou.

Pagal Radviliškio rajono savivaldybės informacijąTotal
0
Dalinasi
Related Posts