Socialiniai tinklai

Aktualijos

Bendruomenės popietėje išrinktas himnas, aptartos rajono aktualijos

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 6 d. „Radviliškio krašto bendruomenės“ namuose vyko tradicinė  „Kavos popietė“. Šį kartą  bendruomenės nariai su pirmininku bei Tarybos nariu Gediminu Lipnevičiumi bei Tarybos nare Vilma Alekniene aptarė rajono aktualijas, Radviliškio rajono savivaldybės tarybos  posėdžių sprendimus.

Bendruomenė turės himną

„Kavos popietėje“ bendruomenės nariai tarėsi dėl bendruomenės himno, kuris skambėtų bendruomenės renginiuose ir šventėse. Kadangi daugeliui patinka prasmingi E. Kučinsko dainų žodžiai, buvo pasiūlyta E. Kučinsko dainą  „Už tuos, kurie …“ patvirtinti bendruomenės himnu. „Bus kalbamasi su šios dainos autoriumi Edmundu Kučinsku ir jeigu jis sutiks, daina taptų bendruomenės himnu, nes jos labai prasmingi žodžiai ir atitinka  mūsų bendruomenės dvasią“,- sakė bendruomenės pirmininkas G. Lipnevičius. Už tai, kad ši daina būtų patvirtinta bendruomenės himnu, susirinkusieji balsavo vienbalsiai.

Bendruomenės šventei lėšų neskirta

Vasario 22 d. „Radviliškio krašto bendruomenė“ švęs  ketverių metų gimtadienį. Kaip ir kiekvienam renginiui, taip ir tam, reikalingos lėšos. „Bendruomenės nariai išreiškė norą, kad šį kartą šventės organizavimui būtų paprašyta  pagalbos ir savivaldybės. Taip ir buvo padaryta gruodžio 8 d. raštu. Tačiau jau turime oficialų raštą, jog  „valstiečių“, „konservatorių“ ir socialdemokratės balsais nutarta bendruomenei lėšų neskirti. Noriu pažymėti, kad neseniai rajone vyko žemdirbių konferencija, kuriai buvo skirta  net 5 tūkst. eurų. Keista, kai pagrindinei Radviliškio krašto šventei valdantieji pagaili tikrai nedidelės sumos –  3 tūkstančių eurų. Juk mūsų bendruomenė nepolitizuota, joje yra įvairių partijų nariai, o kasmetinė šventė sutraukia per 600 žmonių. Ką gi, bandysime prašyti verslininkų pagalbos, kad paremtų“,- sakė bendruomenės pirmininkas.

Vyks pirmininko rinkimai

Pasak bendruomenės pirmininko G. Lipnevičiaus, „Radviliškio krašto bendruomenės“ įstatuose parašyta, jog jos pirmininkas renkamas penkeriems metams, po to turi vykti nauji pirmininko rinkimai. „Kitais metais turės būti renkamas naujas bendruomenės pirmininkas. Manau, kad daug ir nuoširdžiai dirbau bendruomenės labui ir norėčiau, kad išsirinktumėte kitą pirmininką. Aš padėsiu, kiek mano jėgos leis, stengsiuosi, kad bendruomenė turėtų ir salę, ir viešinimą. Bendruomenėje yra daug aktyvių žmonių, gal kitiems seksis geriau vadovauti. Radviliškio rajono savivaldybės taryboje turime du nepartinius atstovus nuo bendruomenės – Tarybos narę Vilmą Aleknienę ir mane. Manau, mes vieninteliai nepavedėme, neišdavėme radviliškiečių, to niekada nepadarysime“,- sakė G. Lipnevičius.
Naujo „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininko rinkimai planuojami 2021 m.  vasario  mėn.

Rajonui aktualūs klausimai

Aptarus bendruomenei aktualius klausimus, buvo pereita prie Radviliškio rajonui aktualių klausimų aptarimų, diskusijų.

Dėl gatvių  ir kelių asfaltavimo

„Įdomūs dalykai Radviliškio rajone vyksta su kelių asfaltavimu. Štai Tarybos posėdžio metu Tarybos nariai – socialdemokratas K. Račkauskis ir du konservatoriai E. Pranevičius ir S. Dišlė nusišalino nuo klausimo dėl gatvių asfaltavimo. Manau, priežastis – asfaltuos gatves, kuriose šie politikai turi nekilnojamojo turto. Gatvelė, kurioje aš gyvenu, ne iki galo išasfaltuota. Surinkau apie 20 kaimynų parašų, siūliau prisidėti ir savo lėšomis, kad gatvė būtų baigta asfaltuoti, tačiau nieko nevyksta iki šiol“,- sakė G. Lipnevičius.

Pasak Tarybos nario, jis  Tarybos posėdyje  nepritarė  kelio Karčemos – Sedūnai asfaltavimui ir dar tolimesnei atkarpai. Ten būtų asfaltuojamas kelias į privačią mokyklą prie ežero. „Tarybos posėdyje buvo pasakyta, kad kelias reikalingas naujai kuriamoms darbo vietoms, tačiau apie kokias naujas darbo vietas galime kalbėti, jeigu jau ten darbo vietos sukurtos rugsėjo mėnesį. Džiugu, kad Statybos skyriaus vedėjas G. Vičas patvirtino, kad mero ir kitų valdančiųjų patvirtinta suma 2 mln. 400 tūkst. eurų didoka už tokios kelio atkarpos asfaltavimą, stengsimės, kad suma būtų sumažinta“,- situaciją paaiškino Tarybos narys.

Popietėje G. Lipnevičius pasidžiaugė, kad  sparčiai vykdoma rinkiminio komiteto „Už geresnį gyvenimą visiems“ rinkiminė programa: „Džiaugiuosi, kad mūsų rinkiminė programa net nepraėjus nei metams po rinkimų vykdoma pilnu pajėgumu – asfaltuojamos senosios miesto gatvės. Jau išasfaltuotos Stiklo, Šermukšnių, greitai bus išasfaltuotos Vilniaus, Vaisių, Klaipėdos gatvės. Kai organizavau išvažiuojamąjį posėdį į UAB „Radviliškio vanduo“, įmonės vadovas Egidijus Barčkus pasakė, kad visose senose Radviliškio gatvėse yra kanalizacija ir vanduo. Vadinasi, reikia rasti  lėšų ir jos gali būti bet kada asfaltuojamos. Belieka dirbti, kad kelių asfaltavimo konkursai vyktų skaidriai ir, manau, tikrai liks lėšų likusioms gatvėms asfaltuoti“.

Dėl pinigų skyrimo

Pasak bendruomenės pirmininko, rajone susiklosčiusi ydinga situacija, kai vienos bendruomenės lygesnės už kitas: „Mūsų bendruomenė paprašė pinigų šventei ir jai buvo atsakyta. Galiu tik informuoti, kad per metus „Radviliškio rajono paramos centras“ iš savivaldybės biudžeto gavo  200 eurų, „Radviliškio krašto bendruomenė“ – 300 eurų. Nustebino, kad kitos bendruomenė gauna tūkstantines lėšas per ministerijų skelbiamus projektus, o trūkstamą prisidėjimo dalį joms skiria savivaldybė. Šniūraičių bendruomenės pirmininkė parašė projektą, gavo iš ministerijos lėšų ir dar prašė savivaldybės pridėti per 200 eurų, kurių trūksta iki projekto įvykdymo. Patvirtinome – šios lėšos iš biudžeto bendruomenei bus skirtos. Paklausiau mero ir administracijos direktorės, ar tik ši bendruomenė taip remiama, ar ir visos kitos, jie atsakė: „Pas mus tokia praktika“. Galiu tik pasakyti – kuo daugiau į mišką, tuo daugiau medžių“.

Savi tikrins savus

Pasak G. Lipnevičiaus, jį labai stebinaįvairių komisijų sudėtis: „Mane labai nustebino, kad buvo sudaryta Kultūros akreditavimo komisija, kuri tikrins kultūros centrų darbą. Įdomu, kad iš 7 komisijos narių net 5 konservatoriai. Per Tarybos posėdį paklausiau mero, kodėl taip yra – konservatoriai tikrins konservatorius. Tarybos posėdyje meras bandė ieškoti ne konservatorių, bet sugebėjo įvardinti tik du šios komisijos narius ne konservatorius. „Kai komisijoje bus bendruomenės atstovai, jie galės tikrinti“,-  neslėpdamas susierzinimo sakė meras. Tikras paradoksas, kad  viena iš tos komisijos narių – Kultūros centro direktorė, vadinasi, ji tikrins pati save?..“

Pirkti už brangiai galima

Popietėje buvo aptarti ir viešieji pirkimai, vykstantys Radviliškio rajono savivaldybėje. „Jau tapo įprasta mūsų rajone viską pirkti labai brangiai. Štai lengvieji automobiliai buvo nupirkti konkurso būdu  tik 7 eurais pigiau nei buvo patvirtinta suma. Perkant automobilį administracijos direktorei J. Margaitienei, buvo nurodyta, kokia turi būti salono oda, kokie veidrodėliai. Jeigu taip detaliai nurodomi techniniai parametrai, pas kitą gamintoją nebus tokios mašinos, bus tik vienas pardavėjas, šiuo atveju taip ir  buvo – dalyvavo tik viena  įmonė  UAB „Transalda“. Į šį pirkimą buvo įsikišusi STT, tačiau, pasak STT vadovo: „Pirkti už brangiai nėra nusikaltimas“.

Nuo Tarybos narių slepiama informacija

Tarybos narys G. Lipnevičius su bendruomenės nariais popietės metu aptarė dar didelę problemą – nuo Tarybos narių dažnai slepiama svarbi informacija:  „Bendruomenės nariai surinko apie 300 parašų, kad nebūtų kertami ąžuolai parke prie stadiono ir Eibariškių parke, šie parašai Tarybos dar nepasiekė,  informacija yra slepiama. Rajono biudžetui kainuos 12 tūkst. eurų studija, kurioje pažymėta, kokius medžius kirs. Manau, kad bus antroji projekto dalis ir už tūkstančius eurų iškirs kitus medžius. Eibariškių parke kai kurių darbų pamažėjo, tik pinigų suma išaugo iki 890 tūkst. eurų. Dar vienas faktas –  bendruomenė „Draugas“ surinko apie 500 parašų dėl vėjo jėgainių statybos šioje seniūnaitijoje, tačiau jie Tarybos nariams nebuvo perduoti laiku. Tad kaip galima priimti sprendimus ir Tarybos nariams dirbti savo darbą,  jeigu slepiami dokumentai?“

Savivaldybė baudžia tik žmones

Bendruomenės nariai atkreipė dėmesį į mieste netvarkomus bei apleistus pastatus – stovi sudegę namai, namai – vaiduokliai išdaužytais langais. „Apleistiems pastatams taikomas 3 proc. didesnis turto  mokestis. Pasak mero, pastatas apleistas, kai koks kampas griūna, išdaužyti langai. Į  apleistų pastatų sąrašą  įrašytas mano objektas – automobilių stovėjimo aikštelė prie traukinių stoties. Prašiau paaiškinti, kodėl šis pastatas apleistas, jeigu žmonės jį išsinuomavo veiklai. Niekas nesugebėjo į tą klausimą atsakyti. Paklausiau, kodėl į sąrašą neįtrauktas apleistas savivaldybės turtas. „Nejaugi patys sau mokestį didinsime?“- buvo gautas atsakymas. Vadinasi, žmones bausti galima, o savivaldybę – ne, kodėl dvigubi standartai – skriaudžiami tik žmonės. Šeduvoje seniūnijoje yra turtas, ant kurio auga medžiai – niekas jo netvarko“,- sakė bendruomenės pirmininkas ir Tarybos narys G. Lipnevičius.

Dėl vagono – restorano stovėjimo vietos

„Vagonas – restoranas pastatytas prie tremtinių vagono, nors jam buvo numatyta ir kita vieta. Pagal mano pasiūlytą Muziejų gatvės projektą, šis vagonas – restoranas turėtų stovėti aikštelėje prie geležinkelio stoties, nes atvykę turistai pirmiausia nori atsigerti kavos ir pasinaudoti tualetu. Deja, į mane niekas nesikreipė dėl aikštelės išnuomavimo ar pardavimo. Meras per Šiaulių televiziją kalbėdamas sakė, kad  Muziejų gatvės projektas labai geras, tačiau reikėtų įsigyti  buvusios Gelžkelio mokyklos pastatą, kuris šiuo metu priklauso man. Su manimi niekas apie pastato pardavimą nekalbėjo, į mane, kaip į savininką, nesikreipė. Apie tai, kad už pastatą prašau labai daug lėšų, sužinojau tik iš aplinkinių žmonių – kadangi į mane niekas nesikreipė, tokia žinia man sukėlė juoką“,- sakė G. Lipnevičius.

Dėl Vaikų ligų skyriaus uždarymo

Buvo aptartas ir Vaikų ligų skyriaus uždarymas Radviliškio ligoninėje. „Taryboje  uždaviau klausimą dėl Vaikų ligų skyriaus uždarymo. Pasirodo, dėl šio uždarymo nekaltas nei ministras A. Veryga, nei buvusi ligoninės direktorė, kaip buvo rašyta „Radviliškio naujienose“ ir „Lietuvos ryte“. Pasirodo, šį skyrių uždarė buvusi Taryba, kurios valdantieji buvo konservatoriai ir socialdemokratai. Anksčiau Vaikų ligų skyriuje buvo 10 lovų, dabar prašoma atidaryti skyrių su 6 lovomis, jame gulėtų 3-4 vaikai, reikėtų apie 4 gydytojų. Tai didelis politinis šou“,- sakė G. Lipnevičius.

Valdininkai sprendžia, kam švęsti, o kam ne

Buvo padiskutuota apie neįvykusią verslininkų pagerbimo šventę. „Tarybos posėdyje uždaviau klausimą, kodėl  šiemet nebuvo organizuota Verslo šventė verslininkams pagerbti. Verslininkai – pagrindiniai mokesčių mokėtojai. Kodėl jų negalima būtų pagerbti? Man buvo atsakyta, kad Radviliškio rajono savivaldybės Vidutinio ir smulkiojo verslo komisijos sprendimu, ši šventė organizuojama kas 2 metai. Kaip matome, politikai sprendžia, ar verslininkams švęsti, ar ne, nors patys, kaip visiems žinoma, šventė savivaldybė Sporto šventę prie Dubysos upės. Tik belieka tikėtis, kad gėrė alkoholį už savo pinigus, o ne už verslininkų sumokėtus mokesčius “,- sakė bendruomenės pirmininkas.

Apie dovanų dalinimą

Pasak G. Lipnevičiaus, Tarybos posėdyje jis taip pat iškėlė klausimą, ar tiesa, kad artėjant Seimo rinkimams meras  dalino dovanas Radviliškio rajono gyventojams. „Viename atsakyme nuskambėjo du skirtingi teiginiai: ne – nedalino ir dalino. Beje, meras yra patvirtinęs, kad dalyvaus Seimo rinkimuose ir išeis iš rajono. Mes taip pat norėjome  socialiai remtiniems gyventojams padovanoti laikraščių, tačiau negavome adresų. Jeigu visiem galima  nešioti dovanas, tai visiem – turi būti vienodas politinis žaidimas visiems. Beje, administracijos direktorė J. Margaitienė nesidrovėdama dovanas nešiojo net  darbo metu. Manau, kad bus dėl to atliktas tyrimas“,- sakė G. Lipnevičius.

Bendruomenės nariai iškėlė klausimą dėl  melagingos informacijos apie bendruomenės veiklą ir jos   vardo žeminimą. Buvo nuspręsta asmenis, šmeižiančius „Radviliškio krašto bendruomenės“ vardą, viešinti spaudoje bei popietėse.

Po aktualių klausimų aptarimo, buvo diskutuota apie praėjusią bendruomenės naujametinę šventę, aptartas būsimasis „Radviliškio krašto bendruomenės“ ketvirtojo gimtadienio renginys, kuris vyks šių metų vasario 22 dieną, 12 valandą Radviliškio miesto kultūros centre.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Ar milijoninės vertės vamzdžių keitimas didins šilumos kainą?

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 1 d. vykusiame Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdyje nemažai nepatogių klausimų sulaukė UAB „Radviliškio šiluma“ direktorius Pranas Mickaitis. Tarybos narių bei radviliškiečių akį patraukė įspūdingi skaičiai „Radviliškio šilumos“ ataskaitoje už  2020 metus – šiluminių trasų keitimas kainuos apie 2 milijonus eurų.

Ar ne per brangus projektas?

Tarybos narys Gediminas Lipnevičius suabejojo, ar ne per brangiai bus keičiamos antžeminės šilumos trasos į požemines – ataskaitoje parašyta, jog 1444,52 metro magistralinių šilumos tiekimo tinklų pakeitimo kaina – apie 2 milijonus eurų. Kadangi „Radviliškio šilumos“ vadovas P. Mickaitis dar nebuvo prisijungęs prie posėdžio, šios bendrovės specialistė į klausimą atsakyti nesugebėjo.

Visos investicijos gula ant vartotojų pečių…

Klausimų „Radviliškio šilumos“ direktoriui turėjo ir prie Tarybos posėdžio prisijungęs radviliškietis. „Ar šiluminių trasų pakeitimo investicija neguls ant vartotojų pečių – kiek trasų buvo keičiama, tiek didėjo šilumos kaina – beje, Radviliškyje šildymo kaina didėja septynerius metus iš eilės. Kodėl dėl nežinomų priežasčių didėja ir šilumos kiekis, ateinantis į namą, nors ir administratorius, ir šilumininkai teigia nieko nereguliuojantys?“ – klausė gyventojas.

Beje, savaitraštis „Radviliškio kraštas“ jau rašė, kad gyventojai žiemą pastebėjo ryškų šilumos padidėjimą nakties metu.

Šiluma jau metus nebrangsta…

Prie Tarybos posėdžio prisijungęs „Radviliškio šilumos“ vadovas atsakė į Tarybos nariams bei gyventojams kylančius klausimus. Pasak  P. Mickaičio, šiluminių trasų keitimas kainavo ne 2 milijonus eurų, o tik  milijoną su trupučiu (koks tas truputis, direktorius neįvardijo). „Sąmatinė  projekto vertė buvo 2 mln. eurų, tačiau konkurse dalyvavo 10  įmonių ir suma pamažėjo“,- sakė P. Mickaitis. Šiuo metu keičiami paskutiniai antžeminių šiluminių trasų metrai iš buvusių 25 kilometrų.

„Radviliškio šilumos“ vadovas visus labai nustebino tikindamas, jog  šiluma nebrangsta jau nuo 2020 m. rugpjūčio mėnesio. „Šilumos pastovioji dalis 2,98  nesikeičia, o brangsta kintamoji dalis dėl kuro  kainos“,- sakė P. Mickaitis. Keistokas paaiškinimas – nors šią žiemą biržoje kuras ir buvo atpigęs, radviliškiečiai  šilumos atpigimą vargu, ar pajuto…

Pjauną šaką, ant kurios sėdi?

Buvo aptartas ir daugiabučių namų  renovacijos klausimas. Gyventojų nuomone,  Radviliškio rajone daugiabučių namų renovacija vyksta labai vangiai, nes renovacijos administratorius – „Radviliškio šiluma“. Kaip žinia, renovacijos paskirtis – taupyti šilumos energiją daugiabučiuose namuose, tad  galimai „Radviliškio šiluma“ ir nenori pjauti šakos, ant kurios sėdi – juk taupant šilumą sumažės ir šios įmonės pajamos.

Tačiau P. Mickaitis patikino, kad taip tikrai nėra ir renovacijos rūpesčius  jis su džiaugsmu atiduotų  kitam administratoriui: „Mes pradėjome administruoti daugiabučių renovaciją, nes turėjome specialistų ir jų nereikėjo papildomai samdyti – taip buvo sutaupytos biudžeto lėšos“.

Tik įdomu, nuo kada konservatoriai pradėjo rūpintis biudžeto ar gyventojų lėšų taupymu? Radviliškiečių nuomone,  jeigu galimai nuo renovacijos projekto nieko „nenubyrėtų“, vargu, ar „Radviliškio šilumos“ vadovai  jo  imtųsi – juk šio proceso metu tenka nuolat išklausyti nepatenkintų gyventojų skundų dėl renovacijos darbų  bei didelių kainų.

Jonas PetrikasSkaityti daugiau

Aktualijos

Informacija apie COVID-19 Radviliškio rajone: sergamumo statistika, skaičiai ir ribojama švietimo įstaigų veikla

Avatar

Paskelbta

data

Nauji atvejai – 2 (7 dienų vidurkis – 4), sergančiųjų – 63, pasveikusiųjų – 2 224, nauji atvejai per 14 d. 100 tūkst. gyventojų – 173,5. Naujų atvejų pokytis (per savaitę) – -12,1 proc. Mirtys nuo COVID-19 – 32, iš viso su Covid-19 diagnoze – 88.

Radviliškio rajone šiuo metu aktualūs protrūkiai fiksuojami vienoje transporto įmonėje, vienoje siuvimo įmonėje, Radviliškio kelių tarnyboje, Radviliškio lopšelyje-darželyje „Eglutė“, kiti susirgimai fiksuojami šeimose.

Nuo 2020 metų rugsėjo 21 d. iki šiol Radviliškyje veikiančiame mobiliajame COVID-19 patikros punkte ištirta 4 799 mėginių dėl COVID-19 ligos, iš jų 1 292 – teigiami, tame pačiame punkte nuo kovo 9 d. vykdomi profilaktiniai tyrimai greitaisiais antikūnų testais, ištirti 325 mėginiai, vienu atveju mėginys buvo teigiamas.

Radviliškio rajono švietimo įstaigose – infekcijų plitimą ribojantis režimas

Informuojame, kad, siekiant taikyti COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimą mažinančias priemones, infekcijų plitimą ribojantis režimas įvestas šiose Radviliškio rajono švietimo įstaigose:

 • nuo 2021 m. kovo 31 d. iki 2021 m. balandžio 6 d. – Radviliškio Vaižganto progimnazijos 4a ir 4c klasėse.
 • nuo 2021 m. kovo 30 d. iki 2021 m. balandžio 9 d. – Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ grupėje „Želmenėliai“.
 • nuo 2021 m. balandžio 1 d. iki 2021 m. balandžio 11 d. – Radviliškio lopšelio-darželio „Kregždutė“ grupėje „Kačiukai“.
 • nuo 2021 m. balandžio 6 d. iki 2021 m. balandžio 13 d. – Radviliškio r. Palonų daugiafunkcio centro ikimokyklinio ugdymo grupėje „Pelėdžiukai“.

Nurodytu laikotarpiu ugdymas kontaktiniu būdu nurodytose įstaigų klasėse ar grupėse sustabdomas, jis organizuojamas nuotoliniu ugdymo proceso organizavimo būdu, vadovaujantis galiojančiais teisės aktais.

Vakcinavimas ir testavimas – būdai sustabdyti pandemiją

Kviečiame visus, nerimaujančius, kad su jais nesusisiekta dėl skiepijimosi, susisiekti su savo šeimos gydytoju.

Kviečiame naudotis mobiliojo punkto teikiama galimybe išsitirti antikūnus ir atskirų grupių asmenis, kuriems rekomenduojama testuotis dėl vykdomos veiklos, intensyviau registruotis antikūnų testui telefonu 1808 arba internetu 1808.lt arba kreiptis į savo polikliniką ir užtikrinti savo ir savo klientų saugumą. Tyrimai atliekami Radviliškyje veikiančiame mobiliajame COVID-19 patikros punkte (Radmės g. 1, Radviliškyje) arba jūsų poliklinikoje. Šiuo metu testuotis nemokamai kviečiami kontaktiniu būdu dirbantys:

 • asmens sveikatos priežiūros darbuotojai;
 • socialinių paslaugų įstaigų darbuotojai;
 • ugdymo įstaigų darbuotojai;
 • psichologai, psichoterapeutai;
 • vaistinių darbuotojai;
 • muziejų, kitų ekspozicijų erdvių, bibliotekų, jų ir valstybės archyvų skaityklų ir valstybės kultūrinių rezervatų direkcijų darbuotojai;
 • profesionalių scenos menų kolektyvų (chorų, teatrų trupių, orkestrų ir kt.) darbuotojai;
 • valstybei svarbias funkcijas vykdantys darbuotojai, dirbantys nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbiose įmonėse;
 • audinių ūkių darbuotojai;
 • vidaus reikalų sistemoje dirbantys specialistai, muitinės, policijos pareigūnai, ugniagesiai gelbėtojai ir kt.;
 • institucijų, įstaigų ir organizacijų darbuotojai bei savanoriai, užtikrinantys Lietuvos Respublikos karantino režimo priemonių laikymosi kontrolę;
 • prokuratūrų, teismų, notarų biurų darbuotojai, antstoliai ir jų darbuotojai.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi